Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki gyógyszer mellett lett...

Aki gyógyszer mellett lett terhes mikor és hogyan vette észre? Mikor lett pozi a teszt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a megvonásos vérzés. Ekkor csináltam egy tesztet, és azonnal egyértelmű pozitív volt.
2015. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. és hogy történhetett?elfelejtettél egy bogyót vagy antibiotikumot szedtél vagy mindent rendben volt és mégis?tüneted volt a teszt előtt?
2015. nov. 12. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezett a megvonásos vérzés, pár nap múlva csináltam tesztet és erős pozitív lett.
2015. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem jelentkezett a megvonasos verzes. Semmi jele nem volt. Aztan egyszer kozepidoben verezni kezdtem (meg 7 szem volt hatra a gyogyszerbol). Ezert elmentem dokihoz egy vizsgalatra mert megijedtem, hogy mitol verzem. A nogyogyasz megallapitotta, hogy veteles miatt verzek. 8 hetes volt a magzat de mar nem elt sajnos. :( En nem hagytam ki gyogyszert, rendesen szedtem. Sot nem is hittem volna, hogy ez lehetseges amig velem meg nem tortent. ELotte 10 evig szedtem ezt a gyogyszert es soha semmi gondom nem volt. Utanna abbahagytam es szuletett egy kisfiam. 8 honapos volt a kisfiam amikor elkezdtem ujbol szedni a gyogyszert mivel mar nem szoptattam. 17 honapos volt a kisfiam amikor az eset tortent. :(
2015. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úr isten...szörnyen sajnálom :(
2015. nov. 12. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a megvonásos vérzés, egyből pozitív lett a teszt
2015. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves 4-es, nem értem, azt írod,hogy a vetélés után abbahagytad és született egy kisfiad, és hogy a kisfiad 17hónapos volt mikor történt az eset. Két kisfiad van?
2015. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: elotte szedte 10 evig (mielott a fia szuletett), akkor abba hagyta, jott a gyerek es gyerek utan ujra szedte. Olvasd el ujra.
2015. nov. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Többször elolvastam:

"ELotte (vetélés előtt?)10 evig szedtem ezt a gyogyszert es soha semmi gondom nem volt. Utanna(vetélés után?) abbahagytam es szuletett egy kisfiam. 8 honapos volt a kisfiam amikor elkezdtem ujbol szedni a gyógyszert mivel mar nem szoptattam. 17 honapos volt a kisfiam amikor az eset tortent. "

Vetélés előtt 10évig szedte a gyógyszert-utána abbahgyta-született egy fia-8hónapos volt a baba amikor újrakezdte-17hónapos volt mikor a vetélés történt-

De ha úgy írja, 10évig szedte - fia született- 17hónap múlva történt az vetélés úgy már értem.

De mindegy nm is ez a lényeg, csak nem értettem.

2015. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!