Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer mellett hogy lehetsé...

Gyógyszer mellett hogy lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés
a gyógyszer megakadályozza a peteérést de emellett a méhnyálkahártyát is vákonyitja.emiatt ha mégiscsak kilőkődne egy pete (hányás hasmenés, vagy mert elfelejti valaki bevenni a bogyót)és meg is termékenyülne akkor sem lenne hová beágyazódnia nem?vagy hogy lehetséges ez?

2015. nov. 9. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy minden fogamzásgátló módszernek, ennek is van hibaszázaléka. Elképzelhető, hogy nem megfelelő a hormontartalma,nem nyújt kellő védettséget.

Bár nekem anno azt mondta a nőgyógyászom, ha rendesen szedem, nem lehet gond. 5 évig védekeztem gyógyszerrel, sikeresen :).


Azért ezen az oldalon is, akik gyógyszer mellett esnek teherbe a 99 %-a nem megfelelően szedi. (csak ezt nem szeretik bevallani)

2015. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miert kerdezed? Terhes lettel mellette?
2015. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 1,5 eve szedem. volt 2x azóta hogy hánytam, vagy ment a hasam a tabletta bevétele után pár órával. ilyenkor pótoltam a szemet.

volt amikor beteg voltam, és antibiotikumot írtak fel, de kértem helyette mást, azt nem vagyok hajlandó szedni, amíg nem muszáj..

és mindig időben szedem be, a telefonom emlékeztet is rá, bár magamtól is eszembe jut, sokszor mikor csörög, már a kezemben van a levél gyógyszer.

szóval én próbáltam eddig mindent megtenni, hogy hatékonyan működjön a gyógyszer. orvoshoz is időben megyek, hogy nálam legyen a recept, nehogy gyógyszer nélkül maradjak egy ünnep, vagy szabadság miatt.

egyébként akit hallottam, hogy gyógyszer mellett esett teherbe, ott valóban volt kimaradt szem, vagy antiniotikum, vagy hányás...

szerintem nagyon kicsi az esély hogy normális szedés mellett baj történik.

2015. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

2.:nem nem lettem terhes, csak olyan sokan irják hogy mellette lettek terhesek...és egyszerűen nem értem hogyan, ha el is felejt bevenni egyet vagy bármi van akkor is az elvékonyodott nyálkahártya miatt nem sok esélyét látnám hogy beágyazódik.

2015. nov. 9. 10:15
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm 3. nekem sem volt semmi problémám vele, csak felmerült bennem a kérdés
2015. nov. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!