Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy az ovuteszt...

Létezik, hogy az ovuteszt teljesen negatív? Vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem látszik rajta semmi?

Figyelt kérdés
Még csak most próbálkozom vele, 6. ciklusnapon vagyok, de aránylag rövidek a ciklusaim, 26-28 naposak, ezért gondoltam, megnézek egyet, de teljesen hómező. Délutáni pisiből van.
2015. nov. 12. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ovu tesztet minden nap ugyanabban az idöben elötte 1-2órával már ne fogyasz folyadékot!
2015. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. egyszer proba keppen vegigcsinaltam egy ciklust ovuteszttel. létezik igen. 1-2 napig volt olyan nekem a ciklus elejen es a ciklus legvégén. függ attól, hogy milyen a teszt, mennyit iszol, pisilsz-e elotte. nekem ugy adott szep pozitívat, hogy 2 órán át nem ittam nem pisiltem es este 20 orakkor csinaltam. ovu előtt egy nappal mar majdnem pozi lett es utana mar megint alig volt masodik csik. én a helyedben a kov. 1-2 napot kihagynám, nagy eséllyel megint negativ lesz aztán erősödik majd.
2015. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nehéz, hogy ne igyak, mert az utóbbi napokban nagyon szomjas vagyok valamiért.

2015. nov. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!