Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta utan (ha magatol mult...

Ciszta utan (ha magatol mult el) mennyi ido volt mire rendezodott a ciklusotok? Magatol sikerult vagy gyogyszeres kezelessel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ciszta alatt mit értesz? Pco? azt kezelik gyógyszeresen és diétával, és nehéz a teherbeesés, de ha más van, ahhoz nemtok írni neked semmit, mert olyanom nincs. Nekem elég a pco:S
2010. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nem pco-ra, hanem petefeszek cisztara gondolok!
2010. márc. 19. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyógyszerrel tudták rendbe hozni, Norcolutot kellett szednem, hogy eltűnjön. A ciklusom is csak ezután rendeződött.
2010. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az enyém magától elmúlt,de utána sokáig véreztem,erre kaptam Norcolutot,aminek rendeznie kellett volna a ciklusomat,de még nem tette,idáig.Január legelején szedtem,normális lenne h még mindig nem rendeződött?Neked mennyi idő volt?
2010. márc. 20. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Néztek neked hormoneredményt? Mindenfélét? én az első válaszoló vagyok.

Aviva tornát csináltam anno ezerrel, és az segít helyrehozni a ciklust, pont erre találták ki, és van neki 15 perces tornája is, az is bőven elég a segítséghez.

Hallottam sok lánytól, hogy segített neki is, én mindenképpen ki akartam próbálni. reggel meló előtt csináltam, ha olyan kedvem volt akkor a 30 perceset, de ha nem volt, akkor a 10 perceset.

2010. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam megosztom veled az infot, amíg nem ír a kérdezetted:) Egy barátnőm ment most tornázni, ő is babát akar. Nekem 3.5 évet kellett várnom a kisfiamra, így ez a téma mindig is kényes marad nekem, és mindenkinek segíteni akarok, hogy lehessen neki is, de persze tudom, hogy mindenki más:) Én diétáztam, tornáztam-Aviv- és mentálisan készültem a babavárásra, és elképzeltem, hogy teljesen egészséges vagyok. Nekem ez segített, neked lehet más valami fog, én drukkolok:)

Aztán remélem hamarosan ír neked az a lány is:)

2010. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszokat!:))

Kedves Utolsó!Az Aviva-tornáról már sokat hallottam,és most már szeretném is kipróbálni!Tudnál esetleg linket küldeni ahol leirják h hogyan kell csinàlni?Mivel tartottad magadban az erőt h ne add fel?


Kedves Előző!Néztek 3.napi hormonszintet,azon minden rendben volt (Fsh lemaradt,azt még nem tudom!) és most várom a 21.napi vérvételi eredményt,akkor derül ki h volt-e p.é-m ebben a hónapban!!

2010. márc. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!