Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeelemzés és még több. Aki...

Mandiga kérdése:

Görbeelemzés és még több. Aki tud írja meg a tapasztalatait vagy a véleményét?

Figyelt kérdés

Október 12-én volt meg utoljára, 25 naposak a ciklusaim. November 6-án kellett volna megjönnie, de még mindig sehol nincs. Sokszor van mindjárt megjön érzésem, de nem jön meg.

Ovutesztből a David 15-öst használom, mert az erősebb épphogy alig látható. Menzeszem elött nem volt ilyen problémám. Délután, estére a hőm 37-37.4 között váltakozik már vagy 2-3 hete. Voltam rákszűrésen, pénteken megkaptam az eredményt, attól is kivagyok.

"Benignus sejtelváltozás és gyulladt portio."

Több hcg tesztet csináltam már, negatívok. A facelle teszten épphogy látható valami, szerintem negatív.

A doki annyit mondott, ha nem jön meg, egy hét múlva menjek vissza. Addig meg őrlődök csak.

Kérdésem az lenne, hogy volt-e peteérésem egyáltalán, vagy esetleg lehet cisztám, illetve mitől lehet még pozitív az ovuteszt. Rendeltem erősebbet, holnap itt van és egyből próbálom is.

Válaszaitokat nagyon köszönöm.



2015. nov. 15. 13:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Gyulladasod van.Gondolom a hcg tesztek negativak? Szerintem vissza kell menj az orvoshoz !!! Feleslegesen is hasznalod el az LH teszteket.
2015. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt. :O


[link]


[link]


[link]

2015. nov. 15. 13:23
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A doki azt mondta, hogy gyulladás, más minden rendben. Nem adott semmit, nem rendelt vissza ez miatt, csak ha nem jön meg.
2015. nov. 15. 13:24
 4/30 anonim ***** válasza:
Egy:ha van lehetoseged keress fel egy masik orvost is az eredmenyiddel. Ketto: felejtsd el a teszteket...ne agyalj rajta mert mi sem tudjuk es te sem!! Koncentralj a gyulladasra mert ezt kezelni kell.Ne a baba legyen most az elso mert mig "igy" vagy nemigen fog jonni :( Ne haragudj,hogy lehuzlak a foldre!Tobbfele olvastam az irasaid es az jott le,hogy babaproject van :))) Nagyon sajnalom hogy nem sikerult de elobb az egeszdeged tedd rendbe hidd el utana jon a baby :)
2015. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Teljesen igazad van, és köszönöm, hogy a földre húzol. Őszintén egy kicsit meg vagyok ijedve, hogy most mi van velem. A többi kérdésem is a teszt körül forog, ez így van. Az is biztos, amíg gyulladás van vagy nem jön a baba, vagy vetélés a vége. Ezeket találtam a neten. Másik orvoson gondolkodom én is, Sztk-ban voltam. Az is olvasta, hogy rámehet e méhre, a petevezékre, petefészekre, ami nem lenne jó. De akkor miért nem kaptam gyógyszert legalább?
2015. nov. 15. 14:07
 6/30 anonim ***** válasza:
Eppen ezert keress masik dokit!Gondolom az sztkban tobb is van.Vagy szand ra a penzt egy maganrendelesre amig megkapod a gyogyszert.A sejtelvaltozas nem rosszindulatu de doki jobban tudja! Teszteket dobd ki amig nem menstrualsz rendszeresen nehezen jon a baba. Egyebkent az osszes valaszt en irtam :p ( elso voltam ) Fel a fejjel csak jarj utana es ne hagyd hogy lerazzanak!!! Cickafark teat ismered? Jo a noi gyulladasokra probald ki igyad :)
2015. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mindegyiket te írtad? Köszönöm a segítségedet. Nem ismerem a teát, azt sem tudom hol lehet kapni, ha leírod akkor jövő héten veszek, hátha segít rajtam, és megyek másik orvoshoz. Magánon gondolkodom, csak azt nem tudom még, hogy kihez. Az első az egészség.
2015. nov. 15. 14:21
 8/30 anonim ***** válasza:

A görbéd nem kielemezhető ilyen módon, hogy mindig más időpontban méred.

Nem tudom mivel méred, ha digitálissal, az sem jó.

Csak analóg hőmérőt használj, és minden nap ugyanakkor mérd.

És a nyáktünetet is minden nap írni kéne. Vagy ahová nem írtál semmit, az azt jelenti, hogy száraz voltál aznap?


A görbeelemző program jelölte az ovulációt, ha nem nézném az összevisszaságot a mérési időpontokban, akkor én is azt mondanám, hogy megtörtént, de nem ott, hanem kb. 1-2 nappal később.

Viszont nagy valószínűséggel mégsem, mert különben már rég meg kellett volna jöjjön, hiszen a luteális szakasz hossza 12-16 nap közötti átlagosan, nagyon szélső helyzetben lehet akár 18 nap, de Nálad már 25-nél jársz, a menstruációd meg nem jön meg.

Tehát inkább arra szavazok, hogy nem volt ovud ebben a ciklusban, ami amúgy megesik minden egészséges nővel is évente egy-kétszer.


Ez az első figyelt hónapod?

2015. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elemzést. Mensim elött kezdtem el mérni, de ez az első teljes hónapom. Én is azon filózok, hogy nem jött meg, valószínű nem volt ovum, mert babás nem vagyok. Digitálissal mérem, volt egy omron, a picike fiam valahogy ketté szedte, vettem egy másikat, csak ez volt a gyógyszertárba, nekem kicsit fura. A neve Movo therm. Vegyek higanyosat ugye? Az pontosabb. Amúgy hüvelybe mérem, nekem nyelv alatt nem olyan pontos, úgy vettem észre. Amelyik napokon nem jelöltem a nyákot, ott is krémes, egyfolytában az, viszont pár napja kicsit több. Nem fertőzés, mert nincs semmi bajom. Csaak azt nem tudom, hogy esetleg a gyulladástól lenne-e?
2015. nov. 15. 14:37
 10/30 anonim ***** válasza:
Barmelyik gyogyszertarban kapsz cickafark teat vagy Rossmannba, DM-be. Nekem van az udvaron en azt szoktam megszaritani :) Igyad!Jot tesz.
2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!