Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy szellemcsíkos ez...

B.Reka01 kérdése:

Pozitív vagy szellemcsíkos ez a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2. Inszeminacion vagy tul, 14. napon teszteltem, negatív lett kidobtam, másnap mikor vittem le a szemetet szemet szúrt , hogy van rajta valami... 6 napja nem szedtem mar duphastont igy a 14. Napon már az inszekimaciotol számítva számoltam hogy meg kellene jöjjön. 2 napot késett a 16. napon délután jott meg. Kérdésem az lenne, hogy lehettem esetleg terhes csak nem maradt vegul meg? Vagy ez a Gábriel teszt tud ilyet csinalni ha nem is voltaml terhes?

2015. nov. 15. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat igen! Ez alpozitiv..idon tul ilyen sajnos.Nem jo fajta ez a teszt.
2015. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Gabriel hajlamos erre, ennél sokkal erősebb álpozikat is láttam már. Nem voltál terhes.
2015. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat, az biztos hogy gabrielt sosem veszek többe!
2015. nov. 15. 18:45
 14/14 anonim ***** válasza:
ez egy teljesen normális negatív teszt, a második csíknál a reagens anyag van, ahol el kellene szineződjön, ha terhes lennél...minden hasonló teszt így működik
2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!