Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja pozitívat teszteltem,...

Bogyó0619 kérdése:

3 napja pozitívat teszteltem, és most 10 es érzékenységű teszt negatív. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval, a ciklusaim 28 naposak. 3 napja kellett volna megjönnie. Az nap 12,5 es Predictor teszttel pozitívat teszteltem. Hányinger reggelente van, a mellem sokkal eresebb és a mellbimbóm nagyon érzékeny. Szúrkál a hasam, de nem mensisen, plusz a hőm 36,9 napok óta. Mégis ma teszteltem egy Gólyahír 10 es érzékenységű teszttel délutáni pisiből és mégis negatív :( Nagyon elkeseredtem. Szerintetek mi lehet? Akkor mégsem vagyok terhes? Bocsi ha túl bő szavú voltam.

#pozitív teszt #negatív teszt #gólyahír #Predictor teszt #3 napja késik
2015. nov. 15. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Delutani pisi...vagy hibas teszt vagy a mostani azert negativ mert nem tapadt meg jol a baba es mar azert nem jelez a 10es teszt.Vagy fogalmam sincs mi lehet :D Doki jobban tudna menj el!
2015. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha nem tapadt meg akkor már véreznem kellene nem?
2015. nov. 15. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Eljön majd egyszer az az idő, amikor a nők megtanulják, hogy ilyen korai terhességnek NINCSEN TÜNETE?

Bocs, de már baromi unalmas, hogy minden második kérdés erről szól. Egyetlen tünete lehetne a terhességednek, egy pozitív terhességi teszt. Van olyan, hogy negatívat tesztelsz és terhes vagy. Lehet, hogy csak arról van szó, de a melled erességének semmi köze a sztorihoz, az olyan 1-2 hó múlva jönne ha terhes lennél. Érdemes lenne megint tesztelni.

2015. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
De miért nem 25-öst veszel, pl X-epilt? Néha nem értem az embereket...
2015. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert csak ilyen volt a patikában. Arany Hajó patikában.
2015. nov. 15. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
3-as vagyok. Lehet 0%, de akkor sincs ilyenkor semmi tünet, beágyazodas van ebben az időszakban. Viszont menzesz előtt, szinte minden nőnek duzzadt és fáj a melle, plusz bekepzelni is nagyon könnyű terhes tüneteket, ezt saját tapasztalatból tudom. Azért remélem mégis sikerült és terhes vagy. A helyedben vennék egy nagyobb érzékenységű tesztet és reggel tesztelnek.
2015. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 3-as, talán eljön majd egyszer az idő, hogy megtanulod, hogy ha nem értesz valamihez, akkor abból ne oktass ki másokat ! Azért mert nálad másként volt, még nem törvényszerű!

3. babámat várom, mindig voltak tüneteim nemvárt előtt! És nem premens. tünetek!

2015. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Öööö. Tudtommal a 10-es teszt érzékenyebb, mint a 25-ös. De cáfoljatok meg. Persze attól még, hogy elvileg érzékenyebb egy teszt, lehet sz@rabb minőségű, mint az elvileg gyengébb, ezt nem vitatom. Kérdező, vegyél új tesztet, és reggeli elsőből csináld meg! Remélem, két csíkos lesz. Amíg fent van a hőd, addig sanszos.
2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

A 10-es a legerzekenyebb! Azt jelenti, hogy 10 mmol/l hcg- mar kimutat, mig a 25-os csak 25 mmol/l-t.

Ebbol latszik 3-4-es, hogy nem csak bunko vagy, de tudatlan is. Ami onmagaban nem baj, mindenkinek van mit tanulni, de hogy lekezeloen okoskodsz, mikozben ostobasagot beszelsz...dobbenet!

2015. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem mutatott semmit mert du-i pisi volt és hígabb volt.Nagyon számít,hogy mennyit iszol.Kedves 3. vállaszoló már az tünet,hogy késik neki.Olvasd el a kérdést figyelmesebben.
2015. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!