Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete késik a havim....

Moncsy21 kérdése:

Két hete késik a havim. Persze rögtön terhességre gyanakodtam de a 4db terhességi teszt amit csináltam mind határozottan negativ. Többi lenn. Jártatok így?

Figyelt kérdés
Mindemellett párommal csak gumi mellett voltunk együtt, bár volt egyszer h pár perc szabadságot hagytam neki, de mindig vigyáztunk. Továbbá lassan két éve PCOS.t diagnosztizáltak. anno pl csak 2 havonta volt meg. elötte augusztusba egymás után 2x volt meg. Hasonló tapasztalatok? vélemények? (még nem állunk készen család alapításra)(azt még hozzátenném hogy folyamatos alhasi göcseim vannak és gyakran szúr bele a fájdalom hol a jobb hol a bal petefészkembe)
2015. okt. 9. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Terhességet valszinű már kimutatná a teszt. Mást nemtudok mondani, minthogy menj minél előbb orvoshoz.


Off: ha védekezés nélkül beteszi, akár 1 másodpercre is, abból már lehet baba.

2015. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!