Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » One step teszten sosem lesz...

One step teszten sosem lesz egyforma erős akét csík vagy baj van?

Figyelt kérdés
már majdnem 6 hetes vagyok, volt itthon csomó olcsó one step tesztem és kíváncsi voltam, reggel ellőttem egyet, mert láttam hogy sokaknak erősebb a kontrollcsíknál a tesztcsík már nem várt után... nekem semmi tünetem nincs, nemsoká megyek orvoshoz, bár jóllátható a második csík, de közel sem olyan erős mint a kontroll... ne nézzetek hülyének légyszi, nagyon régóta próbálkozunk, és félek, hogy valami nem oké.

2015. nov. 15. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb szándékkal mondom: hülyeségen kattogsz!

Dobd ki a teszteket a pitsába,már úgysem kellenek!

A két csík,az két csík!

:-)

2015. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha nem emelkedik a hcg szint az bajt jelez nem? vagy ez a fajta teszt a selejt?
2015. nov. 15. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem se lett ugyaolyan erős csíkom, mint a kontroll csík, mindig halványabb volt picit.

Ne foglalkozz vele!

Most itt mocorog a pocimban a halvány csíkocska! :)

2015. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a vizeleted töménységétől függ, reggel nyilván töményebb, mert napközben iszol és wc-zel, felhígul. De ez nem jelenti azt, hogy minden reggel az első vizeleted ugyanolyan töménységű és így ugyanannyi hcg-t tartalmaz. Nekem pl volt olyan hogy tök világossárgát pisiltem és volt olyan hogy egész sötét sárgát.
2015. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!