Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom ha felkelek...

Alhasi fájdalom ha felkelek minimális piros vérrel? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem igy elmentem orvoshoz tegnap előtt aki nem látott terhességet. Tegnap kellett volna megjönnie de csak kevés halvány barna váladék jött belőlem. A hőm aznap leesett viszont másnapra visszament. Ma volt minimális bordó vérzésem és ha nem vízszintesben vagyok akkor nagyon fáj az alhasam. Mitől van ez?Mit tegyek így vasárnap este? Magneb6 nem jött be

2015. nov. 15. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mensi,már bocs.Lehet,hogy csak száradási volt,amit te halványnak hittél.A doki sem látott semmit.
2015. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem halvány volt hanem erős és kék (clearblue) és nem egy hanem 4 teszt...
2015. nov. 15. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezert nem erdemes orvoshoz menni 6-7 hetig.

Lehet tobb minden, lehet kemiai terhesseg volt es sajnos megjott, vagy pl haematoma abeagyazodas helyen.

Varj par napot , mast nemtudsz.

Szoritok !

2015. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vérvételre. De inkább az aggaszt hogy csak akkor fáj de nagyon ha felkelek (vagy felülök) és így semmit nm tudok csinálni
2015. nov. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!