Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz mindenképp?

Menszesz mindenképp?

Figyelt kérdés
Peteérés után 2-3 nappal mindig elkezd görcsölgetni a hasam és kitart míg meg nem jön.Babát szeretnénk.Most is görcsölgetek,akkor már tuti nem sikerült?Ha összejönne el kell maradnia ennek a "fájdalomnak"?Csak olyan korán még úgy sem történik semmi.Reménykedhetem?
2015. nov. 16. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg a szervezet "emlékszik" a bejáratott dolgokra és a terhesség első "tünetei" hasonlítanak a PMS tüneteihez. Még korai lenne bármit is mondani bármilyen tünetből bármelyik irányra következtetni sztem. De egyébként én a pozitív teszt után is görcsöltem 1-2 nap és még sírtam is hogy tuti mégis meg fog jönni... nem jött meg :) 29 hetesek vagyunk

Minden jót nagyon szorítok! Mindenképp írj hogy mi lett!

2015. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mandiga ***** válasza:

Nekem terhesség alatt az első pár hónapban mikor meg kellett volna jönnie, éreztem a megjön érzést. Talán az 5. hónapban maradt el. Volt olyan, hogy annyira éreztem, hogy futottam a wc-re és nagyon megijedtem, pedig nem volt semmi.

Reménykedhetsz persze. Drukkolok!

2015. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm!
2015. nov. 16. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Most voltam wc-n és egy nagyon kis vércsikot vettem észre.Kb.8 nap van még a nem vártig.Jó lenne,ha a beágyazódásnak lenne a jele.Bár úgy érzem inkább ennyivel előbb megjön.
2015. nov. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!