Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méh, most akkor...

Hátrahajló méh, most akkor melyik dokinak higyjek?

Figyelt kérdés
3-2 szerint hátrahajló. Akinek az van esetlen méhszájvizsgálat (termékeny napokon szoktam nézni) esetén kitudja tapintani az az érzi hogy hátrahajló-e, illetve van olyan póz ami fájdalmas?többen írták hogy nekik hátulról fáj de nekem nem.Akkor most mi lehet?
2015. nov. 17. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem ez teljesen mindegy. Hátrahajló van nekem és két gyerekem. Soha nem foglalkoztam ezzel. Téged miért érdekel ennyire?


Amúgy sima uh-n megmondja egy szonográfus is, és láthatod a saját szemeddel is.

2015. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak kézzel vizsgált és azêrt is érdekel mert 1 éve várok a csodára :(
2015. nov. 17. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is hátrahajló méhe van. Anno azt mondták neki hogy nehezen fog teherbe esni. Nem úgy lett :) 3-man vagyunk testvérek :D
2015. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Úgy, mint az első. Hátrahajló, két gyerek, nem kellett hozzá csoda. Valami más is lesz ott, ha nem jön a baba.
2015. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyiknek se, ha ezen kívül nem vizsgáltatnak ki 1 év próbálkozás után. A méhed ezen tulajdonságának nincs köze a sikertelenséghez. Járj utána, laborok, endokrinológia is férjen bele, ne csak a nőgyógyász!
2015. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hatrahajlik. Igen, fáj egy kicsit hátulról. Ennek ellenére 2x is teherbe estem, természetesen és gyorsan. Ez egy régi tévhit, hogy ettől nehezebb teherbe esni. Más lesz ott!
2015. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló méhem van,azt mondta az orvosom nehezebb lesz teherbe esnem.Májusban megbeszéltük,hogy jöhet a babó,és már júniusban nem jött meg a mensesem.

Szóval elsőre összejött.Szerintem ne foglalkozz vele.

2015. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Baratnomnek is elsore osszejott hatrahajlo mehhel.
2015. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is durvan hatrahajlo mehem van, plusz pcos, IR-es is vagyok. Elso lanyunk megszakitasos vedekezes ellenere fogant, a masodik a 6. honapban, es jelenleg 20 hetes vagyok a harmadik leanyzoval, aki a 2. honapban fogant. Szoval a hatrahajlo mehnek semmi koze a teherbeesehez, viszont ennyi ido utan illene kivizsgaltatni magatokat.
2015. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdem jârni a kivizsgálásokat :(
2015. nov. 17. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!