Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt full pozitív az lh...

Kinek volt full pozitív az lh tesztje több napig?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mandiga ***** válasza:
Nekem több napja pozitív az Lh tesztem. Azt nem tudom miért és mitől. :(
2015. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mandiga ***** válasza:
A másik kérdésedhez is írtam, most néztem meg.
2015. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az volt tobb napig. Halvanyrol indult es utana 3 napig full pozi lett. Nalam jostesztkent mukodott,terhesseget mutatott!
2015. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mandiga! Azota is negativ a hcg teszted?
2015. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mandiga ***** válasza:

Szia.


Ma csináltam egy X-epil tesztet. Hát, én már nem tudom mi van velem. Megyek veszek facelle tesztet, ha negatív lesz feladom. 12 napja késik. :(


[link]

2015. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon agyalok,hogy nem lehet,hogy szimplan kihagyott a menzeszed,de most van peteeresed? Amikor a csuscsat erte az ovu teszt. Lehet,hogy nem megszokott,de ennyire keson van a peteeresed. Most.
2015. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mandiga ***** válasza:

Látod, még az is lehet. Az is lehet nem rég volt, vagy én már nem tudom. Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok már, hogy mi van velem. Pénteken megyek dokihoz, ha addig nem jön meg, de lehet még holnap megpróbálok elmenni, hátha fogad.

Rossz ez a bizonytalanság. :(

2015. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!