Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban szerentem kerni a...

Lizike25 kérdése:

Abban szerentem kerni a segitsegeteket, hogy tobb evig szedtem a fogamzasgatlot, abba hagytam Augusztusban,2 honapig nem jott meg most meg jott es mar 2 hete menstrualok, szerintetek mikor lesz vege? Szeretnek menni orvoshoz de igy nem nagyon mennek

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomás az orvoshoz, most!
2015. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig kellene, mindenképp beszélj egy nőgyógyásszal. Lehet nem is vizsgál. mert ez így elég rendkívüli.

3 évig szedtem gyógyszert, abbahagytam babaprojekt miatt. össze is jött.

De úgy tudom hogy nem szabat több mint 5 évig szedni, érdemes 5 évnél 1 év pihenőt tartani.

2015. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérzés közben is vizsgálnak, mert ez nem apróság. Súlyos vérzés esetén akár műtőbe is kerülhetsz, édesanyámnak volt ilyen problémája, azonnal eü küretet csináltak neki, mert nem állt volna el a vérzése magától! Menj orvoshoz, minél előbb! Bajod eshet!
2015. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan - még tiniként, hogy hónapokig nem jött meg, aztán mikor végre megjött 2 hétig tartott...mivel nagyon fiatal voltam még dokihoz menni nem mertem vele, tartott két hétig, aztán elmúlt...de ez volt a leghosszabb idő max...aztán amikor már többször is előfordult ilyen, elmentem az orvoshoz, elmondtam a problémámat, akkor írta fel a fogamzásgátlót, hogy az majd helyre hozza a ciklusaim. Aztán 5 évig szedtem míg egyszer csak elmaradt a menzeszem, elmentem a dokihoz aki azt mondta elvékonyodott a gyógyszertől a méhnyálkahártya és hagyjam abba. Abba is hagytam, akkor megint nem jött meg hónapokig..aztán megjött utána már normálisan és azóta is normálisak a ciklusaim, hogy 28 hol 35 napra jön meg, de ezt leszámítva normálisak.

szóval nem feltétlen van szükség küretre, de az biztos, hogy hormonális oka lehet, és fontos hogy megvizsgáljon a doki...hívd fel, mond el a problémád, akár neki akár az asszisztensének, és ő meg fogja tudni mondani ilyen esetben van e vizsgálat...de biztos hogy ők is azt mondják majd hogy menj be.

2015. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket ,megyek orvoshoz!!!!szep napot nektek
2015. nov. 18. 13:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok gondoltam elmondom hogy mi van velem voltam nogyogyasznal endokrinológusnal PCOS van sajnos,vervizsgalat volt tobb is aminek az utolso eredmenye a heten lesz meg jovoheten meg megyek vissza a nogyogyaszhoz es kiderul h gyogyszeres kezeles vagy mutet lesz.Szep estet nektek.
2016. márc. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!