Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van az ovum de a tesztem...

Ha ma van az ovum de a tesztem ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy ha ilyen az ovu tesztem mint a képen,akkor ma/holnap hajnalban lehet még peteérésem? Már annyira erős, bár még negatívnak mondanám. Azon agyalok,hogy lehet hogy éjszaka felszalad az LH ès holnap este már ennél sokkal negatívabb lenne :) Görbém szerint ma van a pém,meg úgy kb a nagykönyvszerint is. Kicsit szurkál a hasam is, megfigyeltem múlthónapban is hogy pé körül szúrkált a hasam,csak akkor még nem teszteltem.


[link]


2015. nov. 18. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én se hőgőrbét nem használtam se ovu tesztet.

Ha babát szeretnétek idővel jön az ;) Nekünk sikerült.

2015. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nagativ teszt, talan holnapra pozitic lesz, akkor holnap utan ismet negativ, na ekkor legyetek egyutt!
2015. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, csak a kisfiamra 3 évet vártunk :) De akkoriban se görbét,se tesztet nem csináltam :) és lehet,hogy pont körbelövöldöztük a pémet mindig :) igy a kistesó "projektben" picit jobban odafigyelek.
2015. nov. 18. 16:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2.akkor szerinted hajnalra nem lesz pozitiv?
2015. nov. 18. 16:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb ilyen volt a tesztem, amikor egyutt voltunk. Masnap halvanyabb lett, szval nem volt teljes pozi. Abban a honapban pedig osszejott a baba.
2015. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én ezt negatívnak venném,ha a görbém szerint nem ma lenne az ovum. Így sem veszem teljesen pozitívnak,de talan hajnalban már az lenne (ha csinálnék). De azért tesztelek újra,ezt a napot azért nem "szalasztjuk" el. Hátha... :
2015. nov. 18. 17:20
 8/17 A kérdező kommentje:

?????


Nem. De nem is hasonlít az én kérdésemre.Semmi hasonlóság. Sajnálom,hogy mertem kérdezni.

2015. nov. 18. 19:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Első kérdezőnek 5 napja pozitív a tesztje, a következőben azt kérdezik mitől van 2 csík a teszten,a 3.nak menstruáció előtt 2 nappal pozitív lett a tesztje. Ehhez képest nekem MA van elvileg a pém és nem 2 nap múlva fog megjönni, és nem is "full pozitív" a tesztem.
2015. nov. 18. 19:11
 10/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Szerintem holnapra pozitiv lesz, en is ezt a tesztet hasznalom, majd mutasd meg ;)


Amugy nekem 28 napos ciklusnal, a 11.-12. nap szokott pozitiv lenni

2015. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!