Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van az ovum de a tesztem...

Ha ma van az ovum de a tesztem ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy ha ilyen az ovu tesztem mint a képen,akkor ma/holnap hajnalban lehet még peteérésem? Már annyira erős, bár még negatívnak mondanám. Azon agyalok,hogy lehet hogy éjszaka felszalad az LH ès holnap este már ennél sokkal negatívabb lenne :) Görbém szerint ma van a pém,meg úgy kb a nagykönyvszerint is. Kicsit szurkál a hasam is, megfigyeltem múlthónapban is hogy pé körül szúrkált a hasam,csak akkor még nem teszteltem.


[link]


2015. nov. 18. 16:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi. :) este rakok fel képet. Olvastam,hogy nem feltétlenül pozitiv mindenkinek pé környékén. Bocsi rosszul fogalmazok,tehát hogy nem mindenkinél ugyanolyan erős a csík mint a kontroll. Viszont tényleg nagyon kevés kell hogy elválassza. Én azért tettem ki a kérdésem tegnap,mert bár negatívnak vettem de azon gondolkoztam h lehet hogy reggelre már pozitív lett volna. De mindenesetre próbálkoztunk tegnap.
2015. nov. 19. 08:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a teszt eleg erzekeny, ha p.e. kornyeken napi 2 tesztet csinalsz es betartod a "szabalyokat" (nem iszunk elotte sokat, 3 oran at nem pisilunk elotte), akkor tuti elkapod a p.e.-d, es ez a teszt olyan pozi, h akar erosebb is a tesztcsik, mint a kontroll! ;) varom a kepet
2015. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

[link]


Alakul :)

2015. nov. 19. 16:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Bizony :) hanuadik napon vagy?
2015. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez a teszt a ciklusom 19.napján készült. Kiváncsi vagyok ma,hogy erősödik-e a csík,vagy tegnap érte el a csúcsot.
2015. nov. 20. 04:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenesz minden honapban pozitiv az LH tszt, meg akkor sem, ha napi 2x tesztelsz, az is lehet, hogy most nincss ovud... Ez se jeleng feltetlen gondot, elofordul.


Elozo honapban mikor lett pozi a teszt?

2015. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem múlthónapban. 3 hónappal ezelőtt használtam ovu tesztet jóstesztként... azóta csak most! Ugyh magamon még nem tapasztaltam,milyen a nagyon pozitív ovu teszt. Egyébként a tegnapi szerintem nem is az igazi mert nagyon sok kávét ittam és állandóan pisilni jártam.. elég "híg" pisiből készült.
2015. nov. 20. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!