Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?...

Mi a véleményetek a görbémről? Volt már valaki úgy, hogy ilyesmi görbével babás volt?

Figyelt kérdés

Nem igazán babás görbe, igaz? Nagyon el vagyok keseredve...a hőm se megy feljebb, ahogy kellene, a tesztek is negatívak...igaz, csak vasárnap nem kellene megjönnie, de legalább a hőgörbém lehetne biztatóbb....

[link]


2015. nov. 19. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem korai teszteket csinálni? Bár a nagyon érzékenyek lehet mutatnának valamit, ha lenne.

Görbéd. Teljesen átlagos.

Majd jön a baba, amikor jön. Lehet nagyon akarjátok, kicsit lazítsatok :)

2015. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igen, korai, tudom, de annyi olyasmit olvasok itt, hogy ilyenkor már pozi...10-es one step amúgy, erről a fajtáról jót, rosszat is lehet olvasni...a görcsölős meg inkább én vagyok, a párom úgy van vele, hogy kiélvezi a "gyerekgyártós projekt"-et!!!! :)
2015. nov. 19. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle babás görbe van, de az tény, hogy inkábba az a jellemző, hogy a hő fent marad, vagy feljebb emelkedik. Nekem végig 36,9 volt a luteális fázisban, nemvárt napján 37.
2015. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. En is csinaltam erzekeny tesztet es nekem is negativ lett meg. 10 dpo. Ne add fel!! Tenyleg sok fele babas gorbe van en is probaltam az enyemhez hasonlot keresni, de nem ment. Fel a fejjel!!!
2015. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Belinkelnéd a görbéd nekem? :)
2015. nov. 19. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Itt a gorbem!


[link]

2015. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A tied tök szép görbe, el is kezdett emelkedni a hőd, ez jót jelenthet! :) én is örülnék, ha elkezdene emelkedni! :)
2015. nov. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!