Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha nem rögtön ugrik...

Normális, ha nem rögtön ugrik meg a hő ovu után?

Figyelt kérdés

Telefonos alkalmazásban vezetem a görbém, így linkelni nem tudok.

Szóval úgy néz ki eddig, hogy ovu előttig 36.7-36.8 volt napokig. Aztán 36.5, utána nap 36.1, aznap volt pozitív az ovu teszt, másnap, 36.3-as hő mellett már halványabb, tehát negatív a teszt, a következő nap, azaz ma 36.5-tel keltem.

Más hónapokban nem szokott így lent lenni, általában nem is szoktam nagy hőleesést észlelni.

Ez változhat, vagy rosszat jelent? Végül is fokozatosan növekszik.

Amúgy ha felkelek kávézni (hidegen), pisilni, és 1-2 perc múlva újranézem, már jóval feljebb szokott menni.


2015. nov. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendben van.Volt ovu az a lenyeg! Kv utan mar ne merd csak becsap.Viszont digitalisnal ha azzal mersz csipogas utan meg tartsd bent 1-2 percig az a tuti.
2015. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam már, hogy tovább legyen bent, megnézem, mutat-e más eredményt úgy.


Amúgy hidegen iszom a kávét, nem frissen főzött, és hűtőből rakok hozzá tejet.

2015. nov. 19. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha lassan megy a fel. A lényeg, hogy felmenjen és fen is maradjon.


A leesés sem törvényszerű mindenkinek. A lényeg, hogy emelkedjen a hő.


Viszont tényleg ne mérd felkelés után, mert csak össze zavar, és nem ad mérvadó képet.

2015. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az ébredés utánit jegyzem fel a naptárba, a többit nem, csak úgy kíváncsiságból szoktam méregetni.
2015. nov. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!