Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek valaki aki a...

Van köztetek valaki aki a gyakori vizelési inger miatt gyanakodott terhességre? Felfázva nem vagyok, ezt orvos már alátámasztotta.

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

És miért nem csináltál tesztet, miért nem mentél nőgyógyászhoz?

A gyakori vizelési inger nem az első pár hétben jellemző.

2015. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen de sokkal később, amikor biztosan tudtam hogy baba van. teszt és doki után, kb a 6-7 héten hogy egyre inkább buzogtak a hormonok.
2015. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 6-7 héten lett gyakori vizelési inger. Az egyetlen ami pozi teszt előtt volt az hőhullám és izzadás.
2015. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem poxi teszt elott olyasmi érzésem volt mintha felfaztam volna. Olyan furcsan fajdogalt a hasam alja vagy bizsergett mint mikor felfazok kivéve hogy nem csipett ill mikor pisiltem akkoris olyan fura volt.. Aztan kiderult hogy ott elol tapadt meg a holyag felől a baba
2015. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szombatra nem várom, így tesztet még nem csináltam.

Felfázva egész biztosan nem vagyok, de félóránként járok pisilni (nem iszom többet mint szoktam) erős tejszerű folyásom van, hasam szurkál.Akkor reménykedek hátha babó van a dologban. :)

2015. nov. 19. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
6. het utan jelentkezett ez a tunet nalam is, ezt azert meg korai lenne erezned, hisz meg csak most agyazodik be... Szoval kizart, mastol pisilsz sokat!!
2015. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyakori vizelési inger van nálam közvetlenül menzesz előtt is
2015. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. 3napja megint érzem ezt a felfazas szerut,ill tobbszor is kell mennem. A cicim is szurkál néha. Gondoltam egye fene veszek egy tesztet...és megint jol jelezte!ha minden jolalakul jon a kisteso... Uguhogy aztmondom igen lehettséges! :) mi a helyzet azota?
2015. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!