Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasi uhn mikor mutathato ki a...

Hasi uhn mikor mutathato ki a terhesség?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál mert volt menzeszem nov 12én. Akkor másnap teszteltem negatív lett. Mikor elmúlt akkor megint teszteltem mert nem olyan volt a vérzés mint szokott sokkal kevesebb, Az pozitív lett. Ma a doki azt mondta hogy nem lát semmi babára utaló jelet menjek vissza 2 hét múlva; meg hogy csinálnak már pozitív teszteket és a szoptatástól vérezhetek. Viszont 4 db tesztet csináltam ami pozitív lett. Nekem még nem volt fals pozi soha.

Valaki volt már hasonló helyzetben és lett belőle baba?

Válaszokat előre is köszönöm.


2015. nov. 19. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

12 hét előtt nem sok mindent látni hasi UH-n. Miért nem hüvelyit csinál?


De 6-7. hét előtt még hüvelyivel sem biztos, hgoy lát valamit. Ott is a 8. hét környékén szokott biztos lenni a dolog (legalábbis az, hogy élő terhességről van-e szó).

2015. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak hasi uh-t csinált a doki.

7 hetesen voltam nála először, mindent látott, volt szívhang.

2015. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hab tele a holyagod mar az 5-6 heten is latszik a terhesseg

szivhang a 7.hettol ha nem 100 eves az Uh keszulek

2015. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Üres volt a hólyagom mert hüvelyi uhra készültem. szerintem nem egy mai gép volt...
2015. nov. 19. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor jo hogy nem latott semmit :) Nem mehetsz ujra vagy masik dokihoz?Termeszetesen telt holyaggal.Nem hiaba pozi 4 teszted...
2015. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En 11 hetesen voltam ultrahangon es hasi volt. Kiderult, hogy sajnos a baba nem egesz 9 hetesen elhalt. Mindent tokeletesen lattak es le tudtak merni, anank ellenere, hogy ugye nem 11 hetes volt a terhesseg valojaban, csak kicsivel tobb, mint 8.

De amikor 8 hetesen voltam uh-n, akkor meg sem probaltak a hasit, hanem huvelyit csinaltak. De ezek szerint akkor is mukodott volna mar a hasi is.


Annyi hogy huvelyi elott el kellett mennem pisilni, a hasinal pedig direkt kerte a doki a tele holyagot.

2015. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen már látszott rendesen hasi uh-n. De magándoki szuper géppel.
2015. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam verzes miatt, 5. Het keoul elhalt a terhesseg, latszott az ures petezsak, keszthelyi korhazban voltam tb-n...
2015. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!