Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a vaterás...

Mi a véleményetek a vaterás zöld one step terhességi tesztről?

Figyelt kérdés
Később mutatja a terhességet, mint egy "normális" (vagy akár a kék one step) teszt?
2015. nov. 19. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalatom van vele, mindig negatívat mutat.
2015. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ennek én örülök, mert így van esélyem még!!! :)

Másoktól is várnék tapasztalatokat, nagyon megköszönném! :)

2015. nov. 19. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Lh tesztnek jó volt, hcg tesztet one stepet kazettàsat csinàltam, szépen mutatta az eredményt. Hcg tesztből nem sokat hasznàltam, amikor nem volt baba akkor 1 csìk volt, terhességnél meg 2 egyértelmű a 13. dpo-n.
2015. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom, jók azt one step tesztek, csak erről a zöld one step hcg tesztről hallottam rosszakat...na most én pont ezt vettem, és negatív...és minél többször hallom, hogy mindig negatív, az annál jobban nyugtat meg! :)
2015. nov. 19. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. nov. 19. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyit hozzátennék, hogy soha sem voltam terhes, amikir azzal teszteltem.
2015. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez nem szép tőlem, de ezen most elmosolyodtam.... Tehát nem a teszt volt rossz...

Nagyon sajnálom. Azóta sikerült?

2015. nov. 19. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem többször lett pozitív, míg másfajta negatívat mutatott. Nem volt baba.
2015. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem a zöld, sem a kékek nem váltak be, rengeteget csalódtam bennük. Sokszor volt hogy halvány pozitívakat mutattak és közben tuti nem volt baba, mert a facelle (rossmannos) totál negatív volt. Aztán mikor kémiai terhességem volt a facelle már szép pozitív volt, a vaterás meg csont negatív... Nem is értem, de nem veszek már olyan teszteket mert semmi értelme. A facelle az egyik legjobb teszt amit az évek alatt találtam, a másik ami bevált webáruházból rendelhető és 25 db-nál kb 100 Ft-ra jön ki egyenként és dupla olyan széles mint az one step... Én azt mondom hogy 10 db helyett inkább vegyél egy darab facellét.
2015. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kezecske mindenkinek!!! :)
2015. nov. 20. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!