Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes lettem?

Lehet, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok...A menzesz utani harmadik hetben vagyok,tehat kb egy het mulva kellene megjonnie. A menzeszem vege utani kozvetlen elso napon egyutt voltam a baratommal pharmatex huvelytablettat hasznalva,megszakitott egyuttlettel. Most faj a mellem,erre ma lettem figyelmes,de nyomasra tenyleg eleg erzekeny,csak a mellbimbo. Lehet hogy teherbeestem? Igazabol elvileg nem volt erett petesejtem,spermiciddel vedekeztunk es az is csak elovaladekkal talalkozhatott. Volt mar maskor is erzekeny a mellem,de most ezt valahogy korainak erzem mert meg viszonylag sokara kell megjonnie.
2015. nov. 20. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

100%os védekezés nincs.

Es ügye bar pharmatex huvelytablettat sem nyújt teljes védekezést.

Lehetseges a terhesség de akár lehetettlen is.

Szerintem te csak most figyeltel fel a menstruáció tüneteidre.

Miért?


Vagy nagyon félsz az esetleg terhességtől,vagy nagyon szeretnel.en az elsőre tippelek.

Szerintem ne aggod túl majd ha késik a menstruációt kb 1hetet akkor aggodhatsz.



En is terhessegre gyanakszom pont a mell érzékenység miatt es a hasam néha faj vagy szurkál. De én nem agyalok rajta ugyanis ez nem segit.

Majd kiderul nalam is 1het múlva.

Bar nalunk nem lenne gond a baba.

2015. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!