Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam az eredmenyekkel az...

Voltam az eredmenyekkel az orvosnal, es nem adtak gyogyszert, mivel azt mondta meg figyeljem a ciklusom 2-3 honapig!? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
A petefeszkem jol mukodik, es nem rontsa el az gyogyszerrel az erdemenyeim . A Hdl chol az kicsi, tobb mozgast kell vegezzek, de a prolaktin nagyobb egy picivel es azt mondta azzal az ertekkel teherbe tudok esni!? Miert nem maradtam terhes amikor szerettunk volna babat? most nem lehetseges a gyerek , de jovoben szeretnenk , es elvagyok gondolkodva hogyha eleg jo az eredmeny miert nem maradtam terhes?? marciusba kell megcsinaljam ugyanezeket az eredmenyeket , es kell figyeljem hogy rendesen fog e megjonni ! max 26 lehet a prolkatinem es 31 van es nyugottan terhes maradhatok , azt mondta ! de fel even keresztul nem jott ossze !! vajon akkor a vegen meg nem is velem lesz a gond ???

2015. nov. 20. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Bízzál az orvosban, az ilyen kérdéseket meg a gyerekvállalás kategóriába tedd, mert ott rengetegen vannak mindenféle tapasztalattal, és többet tudnak írni.
2015. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!