Mono144 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk kisbabát, de nem görcsösen, úgy vagyunk vele jön ha akar. Menstruációm alatt is együtt voltunk, a 3. napon. Majd rá két napra elmúlt utána egy nappal barnáztam, most meg émelygek és szúr a hasam. Nőgyógyászati panasz lehet? Esetleg terhesség? Nem vészes az érzés de nagyon fura.
2015. nov. 20. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó együttléttől számolva 14. nap környékén esetleg egy érzékeny teszt már kimutatja. De sem az nem derül ki az írásodból hogy hány napja történt a dolog sem az hogy hány naposak a ciklusaid, és hogy egyáltalán késik e már.
2015. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, nem nem késik hanem most múlt el, és tegnap meg miután már elmúlt rá egy napra fura módon barnáztam, pedig én nem szoktam. Gyanítom hogy hormonális inkább, de elég sok olyan esetet hallottam már hogy mensi idején nem védekeztek és teherbe esett. Egyébként fogalmam sincs arról hogy mikor van az ovum, én ezt soha sem számolgattam. Annyira változó ez hogy általában meg szoktam érezni, de néha még azt sem hogy peteérésem van, mivel múltkor is a nőgyógyászom mutatta uh-n de akkor meg abszolút nem éreztem.
2015. nov. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!