Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnénk kisbabát...

Nagyon szeretnénk kisbabát már lehetek ígyis terhes?

Figyelt kérdés
Mestruàciom utàn egy nappal feküdtünk le a barátommal általàba 28napos a ciklusom igy 14 napon van peteérésem de nem mindig néha változoan jön meg a menszim igy nem tudom mindig figyelni lehetek igyis terhes vagy 0az eselye ? Tegnap múlt el a menszim akkor voltunk egyutt de mais szeretnénk hisz nagyon szeretnénk babát ! Köszönöm
2015. okt. 25. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem mindig egyforma a ciklusom, és sikerült a baba. Szerintem lehetsz így is terhes. Szorítok.
2015. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azért szeretnétek együtt lenni, mert szeretnétek kisbabát? Hány évesek vagytok?
2015. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jol megbeszelted itt magadal kérdező hogy ma is szeretnel egyutt lenni a parodal a baba miatt!

En nem tervezem elore az aktust hisz qz mar reg rossz!ugy ha jon magától es mindketten akarjuk!!

2015. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nekem kusza? Általában hány naponta vagytok együtt? Mert csak azt írod, hogy menzesz utáni nap, akkor majdnem semmi esélye nincs. peteérésed van? Görbét vezetsz? Ovu körül együtt vagytok?
2015. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mensi utolsó napján történt együttlétből fogant mindkét gyermekünk 28 napos ciklus mellett. Egyáltalán nem jelenti, hogy 14. napon van ovud.
2015. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sosem néztem, hogy mikor kéne együtt lennünk. Akkor voltunk együtt amikor jól esett. Már van 2 csodaszép gyerkőcöm.
2015. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom nektek en 22 ő 24 szeretnenk babat de a szeretkezest mind ketten akarjuk es jo is. .dolgozik igy nem mindig tudunk egyutt lenni :(
2015. okt. 25. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is sokat dolgozik, de azért tudunk együtt lenni. Ti nem éltek együtt vagy a munka miért akadály?
2015. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most szeretnenk osszekoltozni de egy helybeliek vagyunk talizunk mindennap de nem mindig tudunk azert egyutt lenni mert neha ejszakas vagy nappalos de megtudjuk oldani. nagyon szeretnenk babat mar egyszer is osszejott:( de elment tolem parhonapja :( szeretnek babat alig varom :( tegnap is egyutt vokltunk monta is a baratom hogy ne akarjam annyira mert azertsem fog osszejonni :( nem egybol essunk egymasnak soha nem igy volt mi szeretkezunk ! kerlek segitsetek hogy osszejohet?? mar mindent kiprobaltam nogyogyasz is monta ne gorcsojek ra
2015. okt. 26. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!