Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után miért...

Spontán vetélés után miért mehetett fel újra a hőm?

Figyelt kérdés
Alig több, mint 4 hetes volt a pindur, pár napott késett csak. Terherbeesésnél trifázisos görbém volt, de mikor elvetéltem, leesett a hőm, mint menszinél szokott. 3 napja történt mindez és most megint fent van a hőm. Mitől lehet ez? Nem a progeszteron emeli meg? Az meg elvileg kiürült...
2015. nov. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Spontán vetélés után orvos látott teged??

Lehet nem tisztultal ki,vagy a hormonod nem allt meg be..


En vetélés közben kaptam hormon leállíto gyógyszert.



Hős biztos nem újabb terhesség miatt emelkedett meg ujra.

Peteereshez viszont tul korai lenne.

2015. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor magyarul 3 napja kezdodott a menstruaciod? Jo lenne ha irnal alaphot, most mennyi stb mert igy ember legyen a talpan hogy megmondja most mi van veled :)
2015. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hőd, bocsánat elírtam.
2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad h spontán vetélésed volt? Csak érdekel mert én is gyanakszom rá de foggalmam nincs h az volt e
2015. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!