Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összetettebb kérdés, főleg...

Összetettebb kérdés, főleg vetélés utániakat kérdeznék?

Figyelt kérdés

Október 9.-én volt a nemvárt, előtte egy héttel barnáztam már, másnapra megjött, de progeszteronpótlással sikerült a vérzést csökkenteni, rá egy hétre elhalt a terhesség, Hcg csökkenni kezdett, 416-ról 7 nap alatt 146-ra esett, orvos szerint magas a szint, de belefér. Október 24-én megjött, semmi görcsös, semmi darabos vérzés, Hcg ekkor lett 143, gondoltam, pár nap és kiürül végleg. Összegezve 3 hétig volt vérzéses gondom, ezért az orvos küretet javasolt, de mivel a vérzés szépen lezajlott, abbamaradt, nem lett megejtve (én nem akartam a küretet, mert tartok tőle, tudom, hogy rutinműtét, de ha a természet elintézi, ne bolygassuk).

Egy hete kb már nincs vérzés, már a következő babára tervezünk, napokban kéne lennie az ovunak, és mivel egymás után 2 nap is erősen pozitív volt a teszt, csináltam terhességi tesztet is, ami sajnos pozitív, vérvétel alapján 130-as a béta HCG-m. Ez lehet spontán peteéréstől újabb baba, vagy nem ürült ki teljesen az előző, és az miatt termelődik? A hcg szint lehet ugyanannyi, mint akkor? Valaki tapasztalt hasonlót?

(Tudom, kivizsgálásra kéne menni, de egyrészt ha újabb baba, nem látnak semmit, másrészt az orvosom most van szabadságon, nem tudok elmenni most hozzá)


2015. nov. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha spontán peteéréstől lennél újra babás, akkor sem lenne a terhességi teszt pozitív még. Egy nagyon korai terhességhez a vérvétel eredménye is sok.

Bizony menny el orvoshoz, mert lehet, hogy mégsem ürült ki teljesen.

2015. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézem, hogy a 10.-i "menzesz" után ha volt peteérés, lehetséges. Bár nem akarom magam ámítani, tudom, hogy lehetetlen a dolog, de reménykedni még lehet.
2015. nov. 5. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudsz esetleg új vérvételt kérni? A hcg érték alakulása nyilvánvaló válasz lenne vizsgálat nélkül is.
2015. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, kaparás a mai napon megtörtént, jövő héten itthoni tesztet fogok csinálni, hogy pozi-e, ha igen, vérvételen kiderítjük, mennyi az annyi, ha negatív lesz, nem megyek laborra.
2015. nov. 6. 21:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai hcg 200 felett van, valami magyon nem stimmel...
2015. nov. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!