Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az LH teszten csak 1 csík...

Ha az LH teszten csak 1 csík van, az hibás?

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvastam eddig, hogy két csík van rajta, és akkor pozitív, ha a második csík ugyan annyira, vagy erősebben látszik mint az első csík. Nekem a tegnapi és a mai tesztemen is csak 1 csík volt, akkor rosszak?
2015. nov. 20. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 csík = működik a teszt

2 csík = terhes vagy

nincs csík = vegyél másikat, mert ez rossz


az csak egy ellenőrzés, hogy 2 csík van rajta, hogy tudd, hogy nem hibás a cucc

2015. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja és ha nem jelenik meg a 2. csík, az azt is jelentheti, hogy túl korán teszteltél
2015. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lh tesztrol van szo nem terhes ket csiknal:)

Semmi gond ha egy csik van, nekem is volt mar olyan

2015. nov. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hibas, nekem a peteeres elott mind egy csikos volt, a peteereskor volt eros ket csikos, amikor pozitiv volt, azutan par napig volt halvany masodik csik rajta.
2015. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. nov. 21. 13:20
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Most csinaltam az uccsot.latod elotte a tobbi mind negativ!

2015. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 whitelady1 ***** válasza:
Kedves utolsó! Sajnos neked eddig egyik ovu teszted sem pozitív! Majd csak ez után lesz az...
2015. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem szokott erősebb lenni!!!! és a hőmérőm is at igazolja h most kell együtt lenni, nem minden ugy van ahogy a nagykönyvben meg van irva :)
2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyit akartam hogy ez a 15. ciklusnap és 29 naposak a ciklusaim, uh tuti most jó :)
2015. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

aki a képet töltötte: neked is van halovány kis csík még az elsőkön (középsőkön igaz nincs), nekem is ilyenek voltak eddig, hogy nagyon nagyon halványan de látszott, de most semmi, és elvileg hétfőn kéne erős kétcsíkosnak lennie, azért is gondoltam, h most már látszik vmi...



(ha terhes lennék, akkor hány csíkos lenne?)

2015. nov. 21. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!