Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátom orálisan kényeztetett miután én is őt,de nem élvezett el és nem ért hozzá a péniszéhez, szóval nem valószínű, hogy sperma lehetett a kezén.Viszont én az erre rá következő napon hányingert éreztem és azóta is néha,és azóta fáj a fejem. Lehetek terhes?
2015. nov. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
beléd élvezett? te tényleg ilyen buta vagy?
2015. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez közvetlen a menstruációm végét követő napon volt.
2015. nov. 21. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM.

Csak beteg. Lehet összeszedtél valamit, vagy rosszat ettél, esetleg a változó idő, és a front szórakozik veled.

2015. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhes a spermától leszel, ha nem kerül sperma a hüvelyedben, akkor meg, ha csak nem te vagy Szűz Mária, akkor nem valószínű, hogy terhes leszel.

Meg aztán, ha csak terhesség okozna hányingert meg fejfájást, akkor szerintem férfiak nők egyaránt évente többször terhesek lennének...

2015. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém, nem írtam semmi ilyesmit. Nem közösültünk.
2015. nov. 21. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Megnyugtattatok.
2015. nov. 21. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy cigány? Neked meg sötét az elméd.

A kérdésből csak annyi derül ki, hogy fiatal és "felelőtlen" és "keveset tud" !!!!!!!!!!!

2015. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De ha mar ilyen kerdest felteszel, akkor magadnak is tedd fel a kerdest, hogy hogyan vedekezz..?


Szerintem irass gyogyszert, es ugy elvezitek majd egymas tarsasagat,ahogy akarjatok.

Havi 3 ezer Ft, vagy terhesseg.

2015. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én cypromix-et szedtem.

legolcsóbb, rendben vannak a hormonjaim így szedhettem. Abba hagyás után a gyerek is belátható időn belül összejött.


[link]

2015. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!