Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek ezek alapján?...

Mikor teszteljek ezek alapján? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

- kalkulátorral kiszámoltam, h kb mikor van az ovulációm, ez alapján azon a héten minden nap együt voltunk, tuti ami fix.

ez nov. 23-nov 31-ig így ment.

- nov 7-én volt egy negatív teszt

- nov 13-án nagyon görcsöltem, még a köldökömnél is, nemcsak alhasnál, ilyen fájdalmas még sose volt kb a mensi előtt, mégis csak 1-2 csöpp vér, és 14-én már szinte egyáltalán semmi

- következő együttlét 16-án és 21-én

- 22-én megint szörnyű alhasi fájdalom, vizelési inger, édességmánia, de ennek ellenére 22-én este is volt együttlét.

- következő mensit ha jól számolom dec 5-ére nem várom.


Az lenne a kérdésem, hogy mire utalhatnak ezek a tünetek?

Gyógyszert 4-5 hónapja nem szedek. Mikor teszteljek?



2015. nov. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Dec. 6-án, ha kimaradt a menszid.
2015. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem (bár az első dátumok októberre vonatkoznak, nem?), akkor novemberben kimaradt. Tesztelnék már most, ha egyébként gyógyszer abbahagyása óta rendszeres.
2015. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én arra következtetek, hogy fogalmad sincs a hónapokról.


Egyébként ha 5-ére várod, akkor 7-én már tesztelhetsz.

2015. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja igen, októbert akartam írni :) Igen, ez a nesze semmi fogd meg jólmensi volt ez előző, vagyis rohadtul fájt az alhasam (még dolgozni se tudtam jönni), de utána mindig megjön és elmúlik a fájás. Most volt 1-2 csöpp vér, de ha elvágom az ujjamat, az is több... csak este volt egy kicsi, és már másnap reggel se volt semmi, csodálkoztam is, mert eddig mindig rendszeres volt. Évekig szedtem gyógyszert, de volt amikor nem, hogy ne terheljem a szervezetemet, akkor is mindig rendesen jött meg és 17 éves korom óta ugyanolyan.


Bár lehet be is magyarázom magamnak. Viszont most is tompán fáj az alhasam, egész nap, és fojton olyan, mintha pisilni kéne, de aztán meg mégse. Pont mint mensi előtt. Felfázásnál más tüneteim szoktak lenni, akkor majd leszakad a derekam, fáj a hátam, fázik a derekam, csíp kisdolognál, most egyik se ezek közül. Tudatosan csak októbertől figyelem, hogy mikor kellene együtt lennünk, azelőtt elég rendszertelenül volt a munka miatt, ahogy ráértünk. Szóval októberben és novemberben is már a peteérés hetében sűrűn együtt voltunk, lábamat is felpolcoltam, meg ilyesmik.

De rágyógyulni se akarok nagyon a témára, mert gondolom, a rástresszelés nem tesz jót. Viszont ez a fájdalom eléggé fura, és nem tudom, ettől van-e vagy esetleg mástól.


Bocsánat, ha kacifántosan és hosszam írtam le.

2015. nov. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!