Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor melyik teát igyam?

Most akkor melyik teát igyam?

Figyelt kérdés
cickafark teát ittam tegnapig, kalkulátor szerint 29-én lenne az ovum, de alhasi görcsök, premens panaszok miatt azt érzem, mintha tegnap lett volna peteérésem. Akkor most váltsak teát vagy inkább a kalkulátor szerint csak 29én?

2015. nov. 23. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, az igazi az lenne, ha hőt mérnél, és LH tesztet használnál. Ha így nem megy, akkor a 14. ciklusnapon váltanék a helyedben.
2015. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos benne, akkor a bizonytanapokon ne igyal teat.

Jobb, ha 1-2 napig nincs tea, mintsemhogy pont ellentetes hatasu teat igyal veletlenul.

2015. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mandiga ***** válasza:
A kalkulátorra ne adj szerintem. Görbét vezetsz? Még az sem mindig pontos, néha megesik hogy oda jelöli és mégsincs tüszőrepedés. Nálam most ez volt, több mint két hetet késett is. Lh teszt és hőmérőzz. Az a tuti. :)
2015. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!