Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis felmérés. Mikor estél...

Egy kis felmérés. Mikor estél teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem hányadik ciklusnapon? Ovuláció előtt, pont akkor vagy utána? Tervezett volt, vagy véletlen (netán védekezés mellett)?
2015. nov. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
7., 5. és 15. napon, 25-28 napos ciklussal. Tervezett volt, bár a harmadikat néhány hónappal későbbre terveztük, addig a korábbi tapasztalatok alapján naptár módszerrel "védekeztünk".
2015. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21-22. ciklusnapon, átlag 35 napos ciklusaim vannak, ebből úgy gondolom, hogy hogy inkább később, mint az ovum, de nem hőmérőzgettem, lh teszteltem, hogy pontosan megmondjam.
2015. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ket gyermekem van es harom terhessegem volt mar.

Nekem pontos 28 napos ciklusaim vannak es eleg konnyen teherbe estem mindig.

Volt hogy neztem a peteerest (ovuteszt es homerozes), de akkor rajottem, hogy felesleges, mert egyertelmu jelei vannak nalam.


Igy azt kell mondjam, hogy en mindig a ciklus 12-13. Napjan erzem, hogy peteeres lesz, tehat valoszinuleg 13-14 napon kovetkezik be. Akkor is igy volt, amikor a gyerekek fogantak.


En sohasem tapasztaltam peteerest maskor, tehat ciklus elejen, vgy vegen.

2015. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én PCOS voltam. 3 havonta jött meg a menzeszem,így mikor teherbeestem,nem is tudtam róla. 8 hetes lehettem,mikor a párom közölte,hogy vegyek egy terhességi tesztet mert olyan fura vagyok,hogy szerinte baba van a dolognam. Ő volt az:) első reakcióm az volt a két csíknál,hogy földhöz vágtam a tesztet,hogy biztos csak átvág.Aztán vettünk még 3-at:) De előtte már 2,5 éve próbálkoztunk,4 féle gyógyszert szedtem.. annyira elegem lett,hogy 2 évig szedek mindenféle gyógyszert,orvosról orvosra járunk és mégsem jön a baba,hogy abbahagytam akkor már fél éve minden gyógyszert és nem is görcsöltem rá. Az orvosom rendesen az utolsó menzeszhez igazította,méretben nagyobb volt,2 hèttel,de nem módosított... 41.hèten született meg. Érdemben nem tudtam hozzászólni a kérdésedhez ne haragudj!
2015. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mindkettővel azon a hajnalon, ami előtti este az ovuteszt erősen kétcsíkos lett.:) (13. nap)


de mi minden nap együtt voltunk/vagyunk, így nehéz megmondani, de az a legesélyesebb.:)


Mindkét baba tervezett volt, az első 9 hetesen elvetélt, de a második azóta is velünk.:)


24hkm

2015. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19. ciklusnapon, nem tudom az ovu pontos idejét. Tervezett volt.
2015. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

június 6-án jött meg az utolsó menzeszem. Mivel nem teszteltem ovulációt, nem hőmérőztem, így fogalmam sincs :) De júliusban már nem jött meg, és ez a lényeg. Ennyire azért nem figyelem magam tudományosan. Pedig mi is próbálkoztunk 1,5 évig. (persze volt közben doki, nekem is, páromnak is....)

De az a lényeg, hogy akkor sikerült, amikor a minimális figyelést is abbahagytam. És ez biztos.

2015. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!