Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi lennék, hogy van e...

Kíváncsi lennék, hogy van e valaki, akinek a hasmenés volt az első jelek között? Régi bejegyzésekben olvastam itt.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van e olyan akinek hasmensé is bent volt az első jelek között? Olvastam itt régi bejegyzéseket,de van köztetek most olyan?
2015. nov. 24. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

A terhesség első jele, hogy nem jön meg, és pozitív a HCG teszt, a többi csak fantazmagória, ami a nem-terhes ciklusokban is ugyanúgy megvan (cicifájás, ilyen-olyan folyás, szurkálás, fokozott étvágy, szagérzékenység, ételundor, fejfájás, stb. stb.), csak akkor a kutya se figyeli.


Utólag már arra is rá lehet fogni, hogy a korai terhességi jel volt, hogy rám nézett egy tarka macska. A hasmenés kb. pont ennyire függ össze egy esetleges terhességgel.


Nem rosszból írom, több évig próbálkozunk mi is, mire baba lett, átmentem mindenen, amin egy gyerekre vágyó nő csak átmehet, tapasztalat, hogy semmi értelme a nemvárt előtt bármibe bármit belemagyarázi, csak nehezíti a dolgokat.

2015. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az első hozzászólóval.


Annyival kiegészíteném, hogy nekem néha menstruáció idején van hasmenésem. Ettől persze még lehetsz terhes, de ez biztosan nem terhes tünet még a 6-7.hét előtt.

2015. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Igazatok van!3 napja kellett volna megjönnie, 1 hete fáj a fejem(de ez lehet front is) megy a hasam de csak étkezés után. de fájni nem fáj a gyomrom. Nagyon sokat van hányingerem az elmúlt napokban (ez lehet vírus is) 11 órát alszok, de utána kutya bajom :)

Mellfájdalom abszolút nincs, hasszúrkálás van csak. (rohangálok a mosdóba mert mindig azt hiszem meg fog jönni) Egyenlőre semmi. kb. 5 napja pár csepp rózsaszínes "vérzés" volt, de mégse jött meg!

Lehet valami vírus! Extra fáradékonysággal :)

2015. nov. 24. 13:16
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha késik, akkor már nyugodtan tesztelhetsz!!! Tovább én se vártam! Van most amúgy valami hasmenős-hányós vírus, szerintem inkább azt kaptad be. Meg reméljük mellette a legyet is! :DDD Tesztelj minél előbb, ha pozi, a rózsaszínezés miatt kellhet progipótlás. Drukkolok!


Első voltam

2015. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja, ha azóta nincs már rózsaszín se, akkor nincs gond! De tesztelj!!!!! És írd meg, mi lett!
2015. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm, elugrok a patikába, csinálok egy tesztet.

Nemsokára megírom az eredményt. :)

2015. nov. 24. 13:23
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rozsaszines kis folyas szeru jonak tunik:) remelem baba van:)
2015. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a POZITÍV híreket! :)
2015. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.

Na csináltál tesztet?

Gratulálhatok?

2015. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok...huuuuu halvány pozitív teszt. Megmutatnám,hogy kell feltenni képet? :)

Remegek az izgatottságtól :)

2015. nov. 25. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!