Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szerű görcs nemvárt...

Mensi szerű görcs nemvárt előtt 5 nappal?

Figyelt kérdés
Hirtelen jött, 2 percig tartott, elég erősen görcsölt. Azon gondolkodom,hogy beágyazódás lenne? Tini korom óta nem görcsölt a hasam menzesz előtt.
2015. nov. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sose gorcsolt előtte akkor lehet. De meg is johet hamarabb, ezek csak dolgok amikben lehet remenykedni de biztosra nem mondanak semmit sajnos, bár tudnánk hamarabb.. de ehhez türelem kell, hogy megjon-e vagy sem mert addig ha van is tünet, megegyezhetnek a psm tünetekkel.
2015. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*pms
2015. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetett az
2015. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem. Egyébként nekem inkább késik mint hamarabb jönne és görcs soha nincs. Elvileg a 9.dpon vagyok. Ilyenkor már javában érzem a cicifájást,de most az sincs. De ez még önmagában nem is foglalkoztat,csak ez a görcs volt fura :)
2015. nov. 24. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez erdekes mert én e honapba tobbszor "görcsölt a hasa "

Melleim érzékenyek es késik is a menstruáció 3napja.

Meg várok 2napot es ha nen akkor tesztelek.



Nalad is barmi megtörténhet szerintem.

2015. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!