Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Találkoztatok már ilyen hibás...

Találkoztatok már ilyen hibás teszttel? Vaterás One Step.

Figyelt kérdés

[link]


Jól csináltam, nem az első tesztem.

A kontroll csík sem akart kijönni.


2015. nov. 26. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel ne is foglalkozz hanem csinalj egy ujabb tesztet :) Ezen a kepen olyan mintha lenne masodik csik is..jol latom?
2015. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vateras one step.....no comment...20 db ot rendeltem....mind negatív lett...a dm es pre sens pedig full pozitív. Na ennyit erről a teszt rol. Jó hogy nem hittem neki...
2015. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyi a különbség. ...
2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen teszttel en is probalkoztam. A clearblu a nem vart elott negy nappal delutan halvany pozitiv lett. Nem is nagyon hittem neki.

A nem vart mensi napjan teszteltem netes olcso teszttel es full negativ. Igazabol kiserletnek szantam, mert maradt meg egy clearblue is, azt is elhasznaltam ugyanazzal a vizelettel. Az eros pozitiv lett.

A megmaradt netes teszteket nem volt szivem kidobni, igy mar keses utan egy hettel is csinaltam egyet, akkor mar nagyon halvany pozitiv volt.

Szoval en el is pakoltam az osszeset, kidobni noncs szivem, mert sajnos nem maradt meg a baba es lassan ujra probalkozunk, de hogy nem ezekkel fogok tesztelni, amikor elmarad a mensi, az biztos.

2015. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A main legalább kijött a kontroll csík :)


[link]

2015. nov. 27. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!