Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt bárki, aki valamilyen...

Volt itt bárki, aki valamilyen formában előbb megérezte, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a beágyazódásra, vagy a nem várt mensi előtt bármilyen tünetre, amiből arra következtetett vagy tudta már, hogy igen terhes!!
2015. nov. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1-1,5 héttel az együttlét után nem tudtam autóba ülni a rosszulléttől. Mivel már vártuk őt, ezért rögtön tudtam, hogy mi a szitu. :)
2015. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első! Megkérdezhetem milyen tüneted volt 7-10 nappal az együttlét után? :) Gondolom a beágyazódást érezted...
2015. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit más lesz, de megéreztem, hogy nem vagyok terhes (pedig akkor az voltam):) A menzesz előtt 3 nappal leszakadni látszott a hasam a fájdalomtól, mondtam is a férjemnek, hogy "na, szuper, a vetélés után ezek szerint erősebb lesz és korábban is jön majd meg." Aztán 3 nap múlva nem jött meg:))


24 hkm

2015. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 4 nappal vagyok a mensim előtt! Nem feszülünk rá a babára, de 3 hónapja próbálkozunk.

Viszont eddig mindig megéreztem, hogy meg fog jönni. Most nincs mellfeszülés semmi, de hasszúrkálás (nem görcs) van és alig tudok enni reggel.Mindig felfordul a gyomrom. Vacsoránál bepótolom :) De nincs se szagundor sem, csak az étkezésem teljesen megváltozott. Ilyenkor már megszokott változni barnásra a folyásom, most inkább fehér. Nem viszketek,nem ég! De éjjel 1 szer mindig fel kell kelnem pisilni. De az lehet attól is, hogy az elmúlt héten én már este 8-kor alszok mint a bunda.

2015. nov. 26. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, tudtam már több mint egy héttel mensi előtt.

Egyik nap jöttünk haza autóval és a férjem sávot váltott, de egyáltalán nem hirtelen. Elfogott az émelygés, egyébként is feszült a hasam. Két nappal később kinyitottam a hűtőt, és rosszul lettem a szagoktól. Onnantól kezdve már csak formaság volt a teszt. (3. gyerek.)

2015. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Marha érdekesen alakult a a dolgok akkor. Először elkezdett a mellem fájni azt hittem a szokásos PMS, de az LH teszt is akkor lett pozitív amikor fájni kezdett (nem is értettem) aztán egy hétig nem fájt majd megint elkezdett. Aztán 12-14 nappal az együttlét után barnás-rózsaszínes maszat volt a WC papíron. Mondjuk akkor mint a villám hasított belém itt tuti baba van (beágyazódási vérzés). ez tartott kb. 2 napig és azelőtt soha nem volt ilyenem (gyenge barnás vérzésem igen, de ez teljesen más volt és nagyon kevés) Ez volt egy keddi napom szombaton pedig pozitívat teszteltem. :) Talán volt enyhe megszédülés abban az időszakban de annak nem nagyon mertem jelentőséget tulajdonítani mert eleve alacsony a vérnyomásom és régebben gyakran volt ilyen.


És ki lehet még nevetni de leírom: kb. 7-10 nappal az együttlét után elindult az orromból a vér. Régen orrvérzős voltam, de már évek óta nem volt ilyen. És azóta tényleg törékenyebbek az erek az orromban és megint gyakrabban előfordul hogy vérezget. A dokim is mondta h kismamáknál előfordul. hogy akkor azért indult el vagy sem, hát jó kérdés.


Egyébként a pozi teszt után volt vagy 2 nap amikor azt hittem tuti megjön mert egész nap görcsölt a hasam és a hiszti is kitört rajtam. Még sírtam is hogy tuti nem marad meg, de hál'Istennek másképp alakult :D

Nálam hányás szagundor (kávé) kb. a 6. héten jelentkezett!

Minden jót és drukkolok :)

30 hkm

2015. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!