Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan csalódott vagyok,...

Olyan csalódott vagyok, elvesztettem a reményt! Fel lehet ebből a lelkiállapotból állni?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk a picúrral, mint itt sokan mások is! De minden hónap újabb újabb csalódás! Most vasárnap kell megjönnie, de fehér folyásom van,görcsölget a hasam,mellem nem fáj, csak néha picit. De a fehéres folyás,mindig a mesi előjele nekem

Érzem, hogy nem jött össze. Olyan szomorú vagyok!


2015. nov. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! ismerős a helyzet :( mióta próbálkoztok? fiatalok vagytok?

Nálunk az segített, hogy elkezdtük a kivizsgálásokat... én a szimpla nőgyógyász vizsgálaton kívül máshova nem jutottam el....mert összejött a baba :)

sajnos elvesztettük :( de már tudom, hogy jönni fog ha jönnie kell!


De az elmúlt másfél évet senkinek se kívánom :( nagyon megviselt lelkileg, a vetélés pedig testileg is....

2015. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2015. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 év 3 hónapja próbálkozunk, ha most sem jött össze :(

Én voltam kivizsgáláson!

Egyszer azt mondták lehet PCO másik doki nem látott cisztát ő azt mondta Endometriózis. De az se biztos.

3. doki azt mondta hormonok.

Én 30 éves vagyok, a párom 38.

3 napig fehér folyásom volt. Most szinte semmi nincs! Egyszer görcsölök, egszer nem! :(

2015. nov. 26. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok hamis illúziókat kelteni benned, de én mindig akkor voltam terhes mikor elöntött ez az elkeseredettség érzése... 2 gyerekem van, mindkettőnél mérges voltam mert úgy éreztem hogy pont a jó napokat szalasztottuk el vmi miatt. Most október 25-én volt meg utoljára, mindig megérzem a peteérést, és pont azon a napon bedurcáztam és nem volt semmi köztünk a párommal. :) Utána a fejéhez is vágtam hogy most nem is sikerült úgy sem. Aztán elkezdtem furán érezni magam, majd azzal a címszóval hogy ha negatív akkor megnyugszom, mert megjön, ha meg pozitív akkor jó, megcsináltam egy tesztet aznap reggel mikor meg kellett volna hogy jöjjön. Először csak néztem, mert a C vonal is lassan akart előjönni. Majd vártam vártam, kb 30 másodpercet (!!) ki akartam dobni a kukában amikor elkezdett kirajzolódni a másik csík... ahogy a dobozán is írták 5 perc alatt meglett a két erős határozott csík! Pedig én azon durcáztam hogy most azért nem lesz baba mert pont bedurcáztam aznap :D :D :D Szóval mikor ilyen elkeseredett voltam akkor mindig lett egy pozi tesztem :) Ma megyek orvoshoz és nagyon remélem hogy már látni is fogunk valamit és ott lesz a mi kis harmadik babánk! Neked drukkolok! Ne add fel, és hidd el magadról hogy képes vagy teherbe esni, ne azon aggódj hogy egyik másik doki mit mond! Az egyik barátnőm 16 hetes terhes PCOS, inzulin rezisztens, a párja is cukros és spontán teherbe esett pedig a dokik már a lombikot emlegették nekik!!! Fel a fejjel!!! Eljön nemsokára a te időd és itt fogod az oldalon mutogatni a pozitív tesztedet!!!!
2015. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2ève próbàlkoztunk sikertelenül mikor elmentem egy híresebb orvoshoz, pont az esküvő szervezès kellő közepèn voltunk. Közölte nincs peteèrèsem az egyik petefèszkem ki sincs fejlődve, a màsik teljesen pco-s tüneteket mutat...eddig ezt senki sem mondta gondolhatod..totàl kibuktam...ès a nàszútról ha jól szàmolom hàrman tèrtünk haza!!

11hetesen derült ki akkormentem a hormonkezelès megbeszèlèsère akkor màr ott integetett :-)

Nem mondom hogy szuper terhessègem volt, kb 2hetet èreztem boldognak tökèletesnek a dolgot...de itt van, úgy tűnik egèszsègesen igazi rosszcsontkènt.

Soha de soha nem szabad feladni, ès amit megtanultam ràgörcsölni sem, amikor elengedtem lemondtam róla jött...jó lehet furcsàn nèzni de hiszem hogy a sok ima gyertya gyújtås, hulló csillagtól kívànàs is segített :-)

2015. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden hónap új lehetőség és minden menzesz egy összeomlás.

Nekünk 2,5 év után sikerült a baba, aki el is ment, aztán rá 1,5 évre a következő, aki már 1 éves lesz és kint szuszizik épp. Elmondva hosszú idő, sok sírással járt, de utólag már nem érdekes.

Rengeteget jártam orvoshoz, a párom is volt, megtettünk mindent azért, hogy jöjjön a baba és végül akkor jött, amikor a legjobb volt. Én azt hiszem elvesztettem volna a munkahelyem, ha nincs és anyagilag is úgy jött ki, hogy mikor már a gyed miatt kevesebb lett az összbevételünk, addigra ki is futottak a hiteleink.

Szóval lehet van abban valami, hogy tudja az a baba, hogy mikor jöjjön.

Nagyon fontos a pozitív hozzáállás is, én esténként úgy feküdtem le, hogy márpedig eddig és eddig teherbe esek - akkor már kilátásban voltak a munkahelyi változások - és nem engedtem teret a rossz gondolatoknak. Bejött. (Meg az Inofolic és a páromnak az antibiotikum kúra.)

2015. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

El se hiszitek, hogy mekkora erőt adtatok most nekem! Nagyon köszönöm! Megpróbálok megnyugodni, újrakezdeni mindent! Élni az életet boldogan a párommal.

Meg is nézem hol lehet tanulni még nyelvet, munka mellett azzal fogom magam lekötni! Van 2 szakmám, 1 technikusim,alapfokú nyelvizsgám, hát akkor megpáyázom célnak most a középfokot :) Addig se a babóca fog mindig a szemem előtt lebegni!

Nagyon köszönök Nektek mindent!! :)

2015. nov. 26. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a nem várt előtt 1 nappal teljesen lelkibeteg voltam, hogy meg fog jönni. Sírtam, szóltam a páromnak, hogy siessen haza mert megint sikertelen ez a hónap és nagyon szomorú vagyok. Másnap reggel pozitívat teszteltem. :)
2015. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a legegyszerűbb vizsgálat és a leggyorsabb is a férfiak spermavizsgálata. Sztem mindenképp küldd el őt is, mert hiába vizsgálgatják a nőt agyon, ha a férfinél van a gond.
2015. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!