Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a szuzessegem....

Elvesztettem a szuzessegem. Nem vedekeztunk . Szamithatok ra hogy teherbe estem? (lecci irjatok, bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Hallottam mar olyat hogy elso sexnel kicsi a valoszinusege hogy teherbe essek...vagy csak szamitsak ra hogy kesni fog a menzeszem, amugy penteken mult el es szombaton tortent a dolog...akkor megnagyobb az eselye ha menstruacio utan tortent???mit tegyek??? mar nagyon megbantam es felek.kerlek segitsetek 16/L
2011. szept. 21. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy első szex, még ugyanannyi az esély a teherbeesésre, mintha a századik lenne. Védekezni mindig kell. Viszont szerencsédre a menzesz után kicsi az esélye, hogy terhes lettél, de nem lehetetlen. Soha ne legyetek együtt védekezés nélkül, ez nagyon fontos.
2011. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

RENGETEG tárgyi tévedés van a kérdésedben. 16 évesen ezeket már tudnod kéne, 8-os bioszkönyv...

Első szexnél pont ugyanannyi a valószínűsége a teherbeesésnek, mint bármelyik más szexnek. Középidőben, tehát két menstruáció között a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek, hiszen akkor van peteérés, általában a 14, napon, de ez változik ciklusonként, alanyonként. Tehát nem a legnagyobb az esélye követlenül a menstruáció után, hiszen akkor mondjuk a 7-8. napon vagy (vérzés hosszúságától függően), de meg van rá az esély. Mit tehetsz? Rimánkodsz, hogy ne legyen baba, tegnap még vehettél volna be 72 órás sürgősségi tablettát, mára már kicsúsztál az időből. 2 hét múlva csinálhatsz tesztet, addig az nem mutat valós eredményt.

Remélem ,hogy ezt most megúszod és elég para lesz a következő 2 heted ahhoz, hogy a következő előtt védekezzetek. Többféle védekezési mód van, a lényeg az, hogy használni kell őket, amennyiben nem akarsz ennyire fiatalon anya lenni.

2011. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!