Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete elvesztettem a...

Egy hete elvesztettem a babamat amit muvi uton fejeztek be. Mikkor lehet utana eloszor szeretkezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosonként más,de 4-6 hetet szoktak javasolni a mentességre,hogy regenerálódjon minden odabenn.Ez a továbbiak miatt fontos.Sajnálom.
2011. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dokitól kellene megkérdezni....
2011. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PA,


Én is nemrég estem át a műtéten sajnos.

Mi 1,5 hetet hagytunk ki. nincs semmi bajom,minden teljesen rendben van azóta is!!!

Szerintem durva a 4-6 hét, kérdeztem a dokimat és azt mondta 2 hét és minden a régi!

2011. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grófházy ***** válasza:

sajnos nekem is volt benn részem.

Az én orvosom a következő mensit mondta,hogy várjuk ki,nehogy valami fertőzést kapjak.

Akár hogy is nézzük ez egy "műtét",és meg kell gyógyulni teljesen,különben egy fertőzés komoly gondokat okozhat!!!

Nem ér ennyit.Legalábbis nekem nem ért,és jól tettem.

A párod is meg fogja érteni hidd el.Neki is fontos a te egészséged!

2011. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem érezni fogod,de 3-4hetet várnék.pontosan a fertőzések miatt.ráadásul ilyenkor gyakori a vérzés,ahogyan tisztul a szervezeted...
2011. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részvétem.:( Hat hetet szoktak mondani, szerintem bírd ki, inkább több legyen, mint kevesebb, nehogy baj legyen.
2011. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Pa,

Fertőzések miatt van az óvszer.....

2011. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!