Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet a pé után 3...

Beágyazódás lehet a pé után 3 nappal? Vagy nem ér le ilyen hamar a méhhez?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom mikor van peteérésem, mert olyankor fáj elég rendesen. Előtte is és akkor is voltunk együtt a férjemmel, (babát szeretnénk), ez után 3 nappal mens. szerű derékfájdalmam volt, (én sosem görcsöltem, csak a derekam fáj), és volt minimális barnázás is az nap. Még 5 napom van a nemvárig, ez a mens. fájdalom és barnázás 3 napja volt. Tudom h még nem tesztelhetek, nem is akarok, csak eddig úgy tudtam min. 5 nap mire leér, de lehet 3nap is??? (Válaszotok előre is köszönöm!)
2015. nov. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

3 nap alatt nem gondolnám, hogy megtörténne.

A derékfájdalmat pedig okozhatta más is, mint ahogyan a barna folyást is.

De ki tudja, kinek hogy működik a szervezete?...:)

2015. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem, ahhoz még kell pár nap, utána lebeg 4-5 napig, majd megtapad, szal kb 12 nap
2015. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!