Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolhatja a teherbeesést...

Befolyásolhatja a teherbeesést ha 16 kilós gyerekem elég sokat cipelnem kell?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,a tested ahoz mar hozza szokott,nekem 18korul lehetett a lanyom megis sikerult,most is felveszem megszeretgetni,20kilon felul van,35+4 hetes terhes vagyok,ebbol baj sose volt :)
2015. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! 7 hetes a kisebbik fiam, 4 a nagy. Kb. 17-18 kiló. A terhességem végéig felvettem,ha kérte. Teherbeesés előtt is így volt.
2015. nov. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kismamakent a babakocsival együtt cipeltem a lányomat a 4.emeletre. semmi bajunk nem lett belőle.
2015. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A teherbeesést nem befolyásolja, de ha már terhes vagy (és esetleg nem is tudod, első néhány hét), meg akkor is, ha már nagyobb a baba (magzazod), vetélést, az utolsó trimeszterben koraszülést okozhat.

Lehet, h. Katikánál nem csinált semmit, de ugye nem vagyunk egyformák. Más az edzettségi fokunk, az 'emelési technikánk' (valaki csak karral is elég erős, van aki egész testét bele kell, h. adja...), a méhünk, a zigóta tapadása, stb. Nyilvánvalóan az lenne a cél, h. minél kevésbe erőltesd meg magad emeléssel, magas pulzusszámú mozgással (gyors futás, bringázás, labdajátékok), ill. olyan sportágak, ahol eltalálhat a labda, v megrúghat az ellenfél.

Én életemben négyszer szeretkeztem védekezés nélkül - négyszer lettem terhes. Egyformák vagyunk?

2017. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!