Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolhatja negatívan a...

Befolyásolhatja negatívan a teherbeesést, ha időnként (kb. hetente) alkoholt fogyasztok (csak bor)? Sajnos nem jön össze a baba, és már arra is gondoltam, hogy ez lehet a baj.

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Sokan egy mámoros éjszakán esnek teherbe, úgyhogy heti egyszer egy kis bor semmit nem jelent.
2014. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem befolyásolja, sőt, a bornak jótékony hatásai is vannak...

Mióta nem jön össze? Kivizsgálás megvolt?

2014. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 honapja.Kivizsgalas nem volt meg.
2014. júl. 16. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem az befolyásolja nálad biztosan.

De azt azért nem árt tudnod, hogy nagyon keveseknek jön össze egyből, az első próbálkozásra a baba. Nálunk is csak 7 hónap után jött össze.

5 hónap még kevés idő, majd ha 1 év után sem jön össze, akkor el lehet menni kivizsgálásra, de előbb az orvos sem foglalkozik vele. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy na, akkor babát akarunk és rögtön meg is fogan.:)

2014. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon várom, és el vagyok keseredve.Félek, hogy mi van, ha pont nekem nem lehet...
2014. júl. 16. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, attól, hogy már most bestresszelsz 5 hónap után, akkor mit szóljon az, akik évek óta próbálkoznak sikertelenül, ráadásul orvosi vizsgálatok után?

5 hónap az még semmi. Elhiszem, hogy várod, de felesleges aggódni. 1 év után már lehet azon gondolkozni, hogy esetleg valamilyen egészségügyi dolog áll a háttérben, de 5 hónap után még nem kell.

És ha történetesen nem lehet, akkor az meg 1 év után is ki fog derülni és éppen ugyanúgy nem lehet, mint ahogy most. De nem kell rögtön negatívan hozzáállni a dolgokhoz.

Legyetek együtt, amikor akartok, kedvetek van hozzá, az együttlét egymásról szóljon, ne a csúnyán kifejezve a gyerekcsinálásról és ha minden rendben van, akkor össze fog jönni. Ha meg nincs minden rendben, orvos, mint ahogyan írtam is, 1 év sikertelen próbálkozás után foglalkozik a témával. Előbb nem. Tehát türelem!:)

2014. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a próbálkozás előtt elmentem a nőgyógyászhoz, hogy nézze meg, minden rendben van-e. Észre is vette rögtön, hogy ciszták vannak a petefészkeimben...elküldött endokrinologushoz, ott pedig kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Ha nem megyek el a nőgyógyászhoz, hanem csak próbálkozunk, vesztettem volna egy évet, vagy rosszabb esetben elvetéltem volna a kezelés és gyógyszerek nélkül. Úgyhogy igenis van orvos, aki kivizsgál, persze nem az SZTK-s, hanem magán. Érdemes megnézetni, hogy van-e valami gond, és nem vesztegetni az időt!
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!