Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves tapasztalt Hölgyek...

Kedves tapasztalt Hölgyek Anyukák, lehetséges hogy egy hónap után is fals negatív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

A történet úgy kerek, hogy a fogamzásgátlót novemberi menstruációm után hagytam abba (november 20.) azóta sincsen menstruációm, párommal január 4ig voltunk együtt megszakítással, több tesztet csináltam, mind negatív, az utolsót február 11-én (25-ös érzékenységű).

Egyelőre nem szeretnénk babát, itt kérek elnézést azoktól akik szeretnének és a babáért szenvednek...

Lehetséges, hogy mégis gond van és nem volt megbízható a február 11.-es teszt sem? Vagy a fogamzásgátló kavar be? Már van időpontom a nőgyógyásznál, de addig fejreállok lassan..:(



2015. febr. 25. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a fogamzásgátló zavart be.
2015. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez a fogamzásgátló miatt van. nekem se volt utána fél évig. aztán meg hol 30 napra jott meg, hol 50 napra. beszelj a nogyogyaszoddal.
2015. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja! Most látom, hogy 11.én csináltál utoljára tesztet, ma 25.van! Csinàlj egy másikat..
2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De január negyedikén voltam együtt a párommal utoljára, szerinted kedves Utolsó csináljak még egyet?
2015. febr. 25. 20:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval január negyedikén voltam együtt utoljára a párommal és februán 11-én csináltam az utolsó negatív tesztet.
2015. febr. 25. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor már a február 11.én csinált tesztnek már pozitívnak kellett volna lennie.. Úgyhogy szerintem nincs értelme csinálni :) De ha téged megnyugtatna akk csinálj egyet :) Mikor szokott megjönni, hány naposak a ciklusaid?
2015. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hú! Neharagudj fáradt vagyok nagyon, így harmadjára elolvasva felfogtam a kérdésed!:D November óta nem mentsruálsz szóval kizárt, h terhes lennél!:)
2015. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, a hormonjaim eléggé nem voltak rendben, emiatt sok pattanásom volt, így kezdtem el tablettát szedni, időközbe lett párom. A gyógyszer előtt is néha furi volt, de általánosan ilyen 31-32 napos ciklusok. Az van, hogy március 9.én kaptam a doktorhoz időpontot, és rengeteg olyant olvastam, hogy 7 hetesen sem mutatott semmit a teszt és őszintén most megint bepánikoltam. Olyan rossz ez..
2015. febr. 25. 20:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Szóval még novemberbe volt, ciklus után tettem le a gyógyszert, azután nincs, és utolsó aktustól számítva több mint egy hónapra teszteltem.
2015. febr. 25. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Decembertől már nem menstruáltál ezért peteérésed sem volt úgyhogy tuti nem vagy terhes nyugodj meg!:)
2015. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!