Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges még így is a...

Lehetséges még így is a terhesség?

Figyelt kérdés

38. napon kevés véresebb folyásom volt, 39.napon viszont megjött a menstruációm. vér vörös és van benne pár "darabka" is viszont valamennyivel kevesebb mint szokott lenni.

3.an és 11-én csináltam tesztet, illetve tegnap délelőtt mikor még nem indult meg rendesen a menstruáció. 2kulonbozo teszt volt és negatívak lettek.... így is van lehetőség a terhességre?



2015. júl. 14. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszu ciklusnal az sem biztos, hogy volt egyaltalan peteeresed.
2015. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, nekem 2 hónapig meg sem volt és az esedékes is késett az az a ciklusom legalább 70 napos volt, és 2x voltam orvosnál ezalatt, a magán orvos annyit mondott hogy nincs sem terhesség, sem semmi baj. 07.03.-án egy városi kórházba azt mondták látnak valamit, és most 07.10.-én kijelentették hogy 5 hetes terhes vagyok...

Semmi sem lehetetlen!

2015. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vörös és darabos vérzés mellett nem valószínű. Méhnyálkahártya levált.
2015. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat! remélem hamarosan eltudok menni nőgyógyászhoz.
2015. júl. 14. 13:21
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak meg sok szerencsét a babóhoz :)
2015. júl. 14. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!