Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne értelme még ebben a...

Lenne értelme még ebben a hónapban komolyabban próbálkoznunk, ha dec.5-én jön majd meg a havim?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Miért amúgy nem szexeltek? Tudod miért van ennyi gyerektelen nő? Azért mert ennyire rágörcsölnek...
2015. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van a teherbeesésre, csak változó arányban. Semmi közöm, de ne tárgyiasítsd el így a szerelmeskedést. :-) Nehéz a várakozás, a tesztelgetés. Akkor a szeretkezés legyen könnyed. :)
2015. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Élvezzétek a szexet. Elég baj, ha már a 0. hónapban "komolyan" akartok próbálkozni. Az első fél év ne szóljon semmiképp "komoly" próbálkozásról, csak szeressétek egymást akkor, amikor jól esik.


Én több év után tudom milyen, amikor időzített meg feszült muszáj-szex van hormonkezelés, tüszőrepesztés miatt, ne akarj eleve ezzel kezdeni! És NE keress tüneteket soha a nemvárt előtt!

2015. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, nem ellened írok.


Komolyan aki gyereket tervez, havi egyszer-kétszer szexel a párjával peteéréskor?


Miért ne szeretkezhetnétek? Lehet, hogy nincs peteérésed, de jól esik. Vagy van pé. és akkor van esély a babára.

2015. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!