Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megváltozott menstruáció...

Megváltozott menstruáció teherbe esés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a 2.szülésem után 8-9 naposak a menstruációim.Előtte 6-7 napig tartott. Szeretnénk 3.babát, de nem tudom, hogy ez a változás normális -e vagy problémára utal és keressem fel a nőgyógyászomat. Egyébként minden hónapban vagy pontosan, vagy +-1nappal jön meg. Az első nap inkább vizes állagú vérzés, a 2.nap jön meg rendesen, a 3. nap még erős a vérzés, aztán nagyon gyengére vált a többi napon. Egyáltalán lehet így a peteérét "belőni"?


Köszönöm szépen a segítséget!


2015. nov. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem mennék orvoshoz, de ha téged megnyugtat, akkor menj. Próbálkoznék, ha x ideig nem jön össze, akkor fordulnék dokihoz.
2015. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor nem kell aggódnom?!

Köszönöm szépen a válaszod! :)

2015. nov. 29. 17:32
 3/4 mandiga ***** válasza:
100%
Szülés után a menstruáció megváltozik, több, és általában hosszabb lesz. Nekem mindig 3-4 napos volt, most meg 5 napos lett.
2015. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!! :) Nagyon megnyugtatott a válaszod!

Köszönöm!!! :)

2015. nov. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!