Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy nagy problémám?!...

Lenne egy nagy problémám?! Óvszerrel védekeztünk, de kiszakadt.

Figyelt kérdés
Nem csináltuk végig, jóval előtte abbahagytuk, még mielőtt elment volna, mert orállal akartuk befejezni. Akkor vettük észre, hogy kiszakadt. Kicsit beparáztam, hogy most mi lesz. Nincs lehetőségem eljutni orvoshoz, hogy esemény utánit irassak fel. Mit lehet tenni? A mestruációm 12. napján történt. 18-20 napom van még a következőig. mennyi az esélye a teherbeesésnek?
2010. márc. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
minimális az esély de nem lehetetlen.
2010. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem sok az esélye, de sajnos nem kizárt. Egy háziorvos is tud segíteni, ha benne vagy még a 72órában! Ha már nem... ne parázz nagyon, mert attól is késhet majd. Reménykedjünk, hogy nem te leszel az az 1%, akinek összejön így.
2010. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tartom nagyon valószínűnek. Ilyenkor mindig benne van a pakliban, de szerintem annyira nem kell félni, tényleg kicsi az esélye.
2010. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nincs lehetőséged eljutni orvoshoz?
2010. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nagyon-nagyon keves az esely ra. Azt nem mondom, hogy nincs ra esely, de tenyleg minimalis. Szerintem probald meg lenyugtatni Magad es ne gondolj ra, nem lesz semmi baj.
2010. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!