Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje kapszulát a...

A barátcserje kapszulát a hónap bármelyik napján elkezdhetem szedni, vagy ciklushoz kötött?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is szedem a barátcserjét. Ciklus első napjától (mensi első napja)-tól kell szedni.

2008. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem,nagyszerű a hatása. Ciklus első napjátólkell szedni,ahogy az előttem szólóis írta. Itt olvashatsz róla többet.

[link]

Sok sikert a javuláshoz!

2008. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi.én tegnap bevettem az első szemet,de a mensim első napja 3.-a volt.akkor most nr szedjem?okozhat valami bajt ha most kezdtem el?
2008. szept. 14. 13:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is szedem a kapszulát, egy hónapja kezdtem el.

A mensi első napján kezdtem el szedni, bár nem olvastam sehol, hogy mensihez lenne kötve a szedése. Sőt a tájékoztatóban az áll, hogy első alkalommal ajánlatos folyamatosan szedni, később 10-15 napos kúrák is elegendőek. Nekem alacsony a progeszteron szintem ezért én napi 2-1 kapszulát szedtem az első hónapban. Eddig 26 naposak voltak a ciklusaim, most 28 napra jött meg.

2008. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2x1 kapszulát akartam irni.
2008. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre a válaszra lennék kíváncsi,mivel holnap kezdem el szedni a barátcserjét és holnap már a ciklusom 8.napja lesz!Vajon elkezdjem így szedni így lesz hatása?Bocsi ,hogy nem tudtam neked válaszolni erre!
2008. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szedem, rendbe jött a hormonháztartásom, több lett a női hormonom (progreszteron) rendszeresebb a vérzésem, van peteérésem végre, így könnyebben eshetek teherbe, érzem hogy méregtelenedett a szervezetem, nincs annyi pattanás és fejfájás, jobban tudok aludni, és a hormonzavar elmúlása következtében nöttek a melleim 23 éves létemre.
2009. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló! Én is 23 vagyok, abbahagytam a fogamzásgátlót és kb. 2 havonta jön meg. Neked is ilyen gondod volt? Erre használt a barátcserje? Kedves kérdező, ne haragudj, h itt írok!
2009. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ma kérdeztem a vitamin cégtől, hogy hogyan kezdjem el szedni a barátcserjét, és azt írták vissza, hogy ciklustól függetlenül bármikor neki lehet állni. Hát már nem tudom akkor én sem, hogy mikor :D
2018. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!