Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet valamilyen formában...

Ez lehet valamilyen formában a sikeres terhesség korai jele? Vagy esetleg valami másé?

Figyelt kérdés
Párommal tegnapi nap együtt voltunk, és mivel babát szeretnénk nem használunk semmilyen fogamzasgatló módszert. Miután belém élvezett furcsa alhasi "fájdalmaim" voltak. Ma még mindig ugyanezt érzem, pisilésnél is elég szokatlan érzésem van. (Ez nem az első eset, hogy belém élvezett). Furcsa kis pattogó érzésem van a méhemnél, ilyet még soha nem tapasztaltam.
2015. dec. 1. 11:21
 1/5 anonim válasza:
Nem hinném.
2015. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1 napos terhességnek nincsenek tünetei,nem hiszem hogy ezt éreznéd
2015. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy napos terhességet nem lehet érezni.
2015. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap? Egy napos terhessegnek nincs jele.

Nem rosszbol de hany evesek vagytok h ilyet bem tudsz a terhessegrol?

2015. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 23éves vagyok, barátom pedig 27. Tudom, hogy szinte esélytelen, hogy érezzek valamit, de nagyon furcsa, különös érzés volt. Ezért tettem fel itt a kérdésem, és tettem hozzá, hogy valami más jele nem lehet-e. :)
2015. dec. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!