Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bal oldalt lökődik ki a...

Bal oldalt lökődik ki a petefészkem ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli terhességre nem utalhat? 2 napja késik. Nem tudom leírni az érzést. Mintha egy golyó mozogna jobbra-balra a bőröm alatt. Nem fáj. Nem szúr. Lüktet. Kb ez a jó megfogalmazás.
2015. dec. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egy ciszta. Az a késést is megmagyarázná. De miért nem mész orvosoz? Mèhen kívüli terhességneknem ilyen tünete van és nem is kèt nap késésnél.
2015. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ma kezdődött :) Lehet hogy ciszta.. 5 éve kezeltek ki a PCOSból de azóta simán visszajöhetett :(
2015. dec. 1. 14:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe,hogy fél éve ugyanezzel a passzal voltam dokinál. Akkor 3 hetet késett. Hüvelyi uh volt majd közölte h ciszta nincs minden ok. Kérdeztem h akkor miért lüktet és késik... aztmondta nem tudja,most ilyenje van a szervezetemnek :/ azóta nem voltam. Vszínűleg most másikhoz megyek!
2015. dec. 1. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy normális(lelkiismeretes) orvos olyant mond, hogy, most ilyenje van a szervezetednek! Sürgősen keress másik orvost. A méhen kívüli terhesség én úgy tudom, hogy az elején ugyan olyan tüneteket okoz mint a normál, amit leírtál az teljesen abnormális!
2015. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Csak nagyon a cisztára görcsöltem rá és mikor kimondta h nincs,hirtelen semmisnek vettem a problémam :/ Már bejelentkeztem egy másikhoz.
2015. dec. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!